Які знаки зодіаку найскладніше утримати в тривалих відносинах

Любов, пристрасть, запал, ніжність – все це властиво кожній людині у відносинах. Ось тільки хто-то може зберегти ці почуття на протязі довгого періоду життя, а інші – ні.

Астрологи назвали три знака зодіаку, яким складніше втриматися в тривалих відносинах.

Овен
Представники цього знака зодіаку дуже швидко втрачають голову від любові і можуть дуже поспішно створити союз з об’єктом своєї пристрасті. Але зовсім скоро їх почуття притупляються і вони починають шкодувати про своє рішення, намагаючись залишити ці відносини. Тут вони не рубають з плеча і намагаються ще розпалити вогонь пристрасті, тому такий період невизначеності може тривати місяцями, що доведеться не до душі другій половині Овна.

Стрілець
У них проблема з тим, щоб зберегти вірність одній людині, тому їх часто починають терзати сумніви, коли вони знаходяться занадто довго в одних відносинах. Навіть коли вони знаходяться в любовному союзі, то потребують певного особистому просторі і якоїсь свободи. Тут варіантів небагато: або миритися з невірністю Стрільця, або дати йому це простір, свободу і намагатися довіряти.

Водолій
Це дуже волелюбний і досить неспокійний знак зодіаку. Для них тривалі відносини часто стають непосильним завданням. Найбільше в житті вони цінують різноманітність. Вони не гіперактивні в сексуальному плані, але ця сторона відносин для них важлива. А ось якщо у вас вийде зацікавити його інтелектуально, то шансів на побудову довгострокових відносин буде більше.