Які знаки зодіаку заздрісні

Заздрість – неприємне почуття, яке згубно впливає не тільки на саму людину, а й на його відносини з оточуючими.

Астрологи стверджують, що зірки впливають на людей і називають три самих заздрісних знака зодіаку.

Овен
Представники цього знака зодіаку часто відчувають приховану заздрість. Тому успіхи навіть найближчих і рідних людей, дратують їх і виводять з себе. Овни з тих, кому ставати легше, якщо у кого-то гірше, ніж у них. Досягнення інших людей і свої особисті невдачі змушують їх відчувати свою безпорадність. Намагайтеся не сильно відвертими з ними про якісь особисті переживання – вони цього не оцінять.

Лев
Представники цього знака зодіаку вважають себе у всьому на порядок вище і краще за інших. Вони хочуть працювати в кращій компанії, жити в розкоші і тільки з шикарною другою половинкою. Тому, якщо хтось обходить їх по якомусь з пунктів, то це викличе у Львів заздрість. Леви приберуть вас зі свого шляху будь-яким способом.

Скорпіон
Ці знаки зодіаку досить заздрісні і проявляється це досить агресивно. Скорпіони не вміють стримувати свої емоції, тому часто можуть просто образити людину або навіть по-крупному його підставити. Але варто зазначити, що Скорпіони заздрять тільки якщо зазнають великих труднощів у житті.