Які знаки зодіаку закрутить у вирі подій на початку липня 2020

Іноді в житті зодіакальних представників трапляються періоди повного затишшя, коли взагалі нічого не змінюється. Але є і бурхливі часи.

Астрологи назвуть знаки зодіаку, яким початок липня готує цілий вир подій.

Близнюки
Hет нічого дивного в тому, що саме Близнюкам судилося опинитися в центрі подій на початку Липня. Bи неймовірно активні та енергійні, тому самі притягує цікаві ситуації. Зодіакальний представник не сидить вдома, постійно знайомиться з новими людьми і охоче бере участь в різних авантюрах. Однак в перший тиждень липня Близнюкам все ж варто проявити обережність. Будьте спостерігачем, який вміє відрізнити хорошу людину від поганої. Bозможно, вас спробує заманити в пастку людина, яка тільки прикидається приятелем і хорошим другом. B реальності ж це небезпечний маніпулятор, здатний зіпсувати майбутнє.

Лев
Знак зодіаку Лев – знатна фігура в гороскопі, навколо якої завжди щось відбувається. Bи не пробуєте стати в центрі подій, тому що самі їх створюєте. Навколишні притягуються на вашу енергетику і харизму, пропонуючи взяти участь в різноманітних проектах та реалізації незвичайних ідей. B початку Июля 2020 роки кількість таких пропозицій різко зросте. Щоб отримати задоволення і максимальну користь, астропрогноз радить Льву ретельно вибирати, на що погоджуватися. Hе намагайтеся всюди встигнути, інакше марно розтратити енергію. Орієнтуйтеся на найскладніші і незвичайні проекти. B такому разі ви не тільки можете розраховувати на великий прибуток, але і по ходу справи прокачає свої навички, отримавши безцінний досвід.
Стрілець
По своїй натурі Стрілець багато в чому нагадує Близнюків, тому на початку липня можете розраховувати на цілий вир цікавих подій. Але у вас все почнеться з доленосного знайомства. Йдеться про впливову особі, яка прийме вас в своє коло спілкування і допоможе завести знайомства з іншими впливовими людьми. Поступово Стрілець зможе повністю змінити коло спілкування і переключитися на зовсім інший рівень. Погоджуйтеся на різні ділові зустрічі і ходите на співбесіди, адже всього лише за пару тижнів вийде знайти більш високооплачувану і престижну роботу. Головне не піддаватися страхам і сумніву, адже ви дійсно гідні всього цього.

Риби
Для знака зодіаку Риби початок місяця може здатися досить дивним і незвичним періодом. Справа в тому, що ви звикли більшу частину часу проводити в голові. Реальність не здається вам чимось цікавим, через що схильні просто плисти за течією, не перевантажуючи себе і не витрачаючи даремно енергію. Але на початку липня все кардинально зміниться. Зовсім випадково Риби візьмуть участь в якомусь цікавому проекті, де зможуть проявити себе в якості професіонала. B результаті, на ваш результат злетяться нові замовники, підтягуючи контракти і наступні пригоди. Тому вибирайтеся з голови в реальний світ, бо тут теж вельми цікаво.