Яким буде 2023 рік для різних знаків зодіаку

2023 за всіма прогнозами обіцяє бути дуже непростим.

Астрологи не застосовують слово “негативний”, тому що у більшості Знаків Зодіаку буде вибір, а також будуть можливості зробити своє життя кращим.

Овен
2023 року Овнам важливо не забувати про відпочинок. У жодному разі не можна перевтомлюватися і приділяти роботі більше часу, ніж потрібно. Важливо займатися лише тим, чого лежить душа і тим, що робити приємно. Не можна здаватися, кидати розпочаті раніше справи. Перед початком чогось нового цього року важливо буде спочатку промацувати ґрунт, а вже потім діяти. Якщо успіх відвернеться від Овнів, що цілком можливо в кінці зими, в липні і на початку осені, то можна буде повернути її за допомогою трьох простих способів.
Телець
Тільцям з високою ймовірністю у 2023 році знадобиться захист від пристріту, псування та прокльонів, оскільки кількість недоброзичливців стрімко зростатиме. Тільцям треба перестати провокувати людей на заздрість. Не можна пускати пилюку в очі і розповідати всім підряд про свої досягнення у коханні, у бізнесі та в інших сферах. Зазвичай вважається, що Тельці — це люди, яким добре вдома, але цього року краще замислюватися частіше про те, як відпочити на природі, серед кращих друзів і родичів.
Близнюки
Близнюкам на початку 2023 року доведеться багато спілкуватися з людьми та знайомитися з новими особистостями. Потрібно бути обачнішими і намагатися заздалегідь проаналізувати характер людини за кольором очей. Перша половина року ідеально підходить для вивчення мов, спілкування з іноземцями, відвідування інших країн та відряджень. З часом краще трохи сповільнюватися. З літа важливо буде більше часу приділяти не бізнесу та роботі, а сім’ї. У складних ситуаціях у колективі та сім’ї астрологи радять проявляти стриманість.

Рак
Ракам зірки та планет допоможуть розвинути свої зодіакальні таланти. 2023 стане часом приємних відкриттів і появи нових можливостей. Раки зможуть побачити у собі новий потенціал та стати успішнішим. Їхнє життя поверне в нове русло, якщо вони не цуратимуться змін. Їм знадобиться частка сміливості та активності. Доля 2023 року стрілятиме рідко, але влучно. Це означає, що періодично зірки та планети будуть підкидати Ракам нові можливості та приємні моменти. Потрібно навчитися помічати тільки найкраще.
Лев
Все, що потрібно Левам для утримання на плаву та набуття стабільності на початку цього неспокійного та складного року — дотримання режиму дня. Це благотворно впливає на енергетику та настрій, тому потрібно лягати і вставати в один і той самий час. Також корисно буде подбати про раціон і загалом бути уважнішими до справ. Все слідуватиме закону «чим краще зробиш, тим краще буде». Підхід типу «тяп-ляп і готовий» буде вкрай деструктивним. Через нього Леви можуть позбутися роботи, авторитету та удачі.
Діва
Дівам у 2023 році важливо стежити за кармою. Потрібно чинити сумління і не переходити дорогу іншим людям заради власної вигоди. Перше правило цих дванадцяти місяців не можна приписувати собі чужі успіхи. Якщо Діви будуть вести себе зухвало, на них може чекати повторення гіркого досвіду з минулого. Зірки та планети зроблять так, що до них повернуться проблеми, про які вони вже встигли забути. Добрі та уважні Діви, навпаки, отримають заряд бадьорості та стануть успішнішими.
Терези
Терезам потрібно остерігатися обману і в цілому токсичних і негативних людей. Відчути їх їм допоможе сильна емпатія, яка буде загострена у другій половині року, особливо наприкінці осені. Щоб рік не закінчився на мінорній ноті, Терезам важливо фокусуватися більше на приємних дрібницях. Великі любовні та фінансові провали можливі, але вони не вплинуть на Терезів зовсім ніяк, якщо ці люди не будуть занадто багато часу проводити за самоаналізом. Самотні Ваги в 2023 році можуть зустріти будь-яке все своє життя.
Скорпіон
Навколо Скорпіонів може акумулюватись негативна енергія, але це відбуватиметься лише в тому випадку, якщо вони самі це допустять. Щоб цього не відбувалося, важливо абстрагуватися від негативних людей, які тільки можуть скаржитися на життя і долю. Якщо спілкуватися частіше з оптимістами, 2023 може стати перспективним часом, особливо в амурній сфері. Успіх у коханні буде безпосередньо пов’язаний із настроєм та впевненістю Скорпіонів у собі.

Стрілець
У справах та роботі Стрільцям краще слідувати планам і не змінювати їх в останню секунду. У коханні важливо виявляти м’якість і не тиснути на близьку людину. Тим, хто перебуває у пошуках другої половинки, краще сфокусуватися на своєму зовнішньому вигляді та здоров’ї. У тривалих відносинах можливі зради та обман, особливо влітку та у січні. З самого початку року Стрільця потрібно виходити із зони комфорту, оскільки вона може бути небезпечною.
Козеріг
Козерогів навесні, у серпні та у грудні можуть очікувати нападки з боку токсичних людей та ворогів. Раніше ми розповідали, як можна захистити себе від негативу. Це буде дуже корисно для людей цього Знаку. У справах амурних Козерогам успіх супроводжуватиме набагато частіше, ніж у фінансовій сфері. Настав час діяти, але обережно та помірно. У плані покупок та фінансових витрат краще обійти без надмірностей. Зірки та плани вітають допомогу Козерогів близьким людям та друзям, але без альтруїзму.

Водолій
У Водоліїв очікується вкрай насичений та динамічний рік. Також представникам цього Повітряного Знаку знадобиться частка скромності. Ще астрологи радять у 2023 році приділяти максимум уваги в кожний момент часу лише одній сфері — або любові, справам і фінансам. Посидіти на двох стільцях не вдасться. Прийде періодично робити вибір і здійснювати коригування шляху, який визначить їх подальшу долю.
Риби
Риби, будучи одними з головних зіркових прокрастинаторів, у 2023 році можуть повністю розкрити свою ліниву сутність, забувши про важливі проекти та справи. Особливо лінивими вони можуть бути наприкінці весни, і наприкінці літа. В решту часу їхня продуктивність і мотивація будуть на високому або задовільному рівні. У деяких життєвих аспектах Рибам варто бути трохи консервативнішими. Також астрологи не радять ставити ультиматуми і виявляти агресію щодо оточуючих. Цей рік потребує розуміння та гармонії.