Жіночий гороскоп на тиждень з 10 по 16 жовтня 2022 року.

Попереду на нас чекає самий розпал жовтня. Поради астрологів допоможуть представницям усіх Знаків Зодіаку прожити цей тиждень з 10 по 16 число правильно.

Можливо, ви отримаєте порцію мотивації, щоб навести лад у житті.

Жінка Овен
Астрологи повідомляють, що для Овнів все розвиватиметься досить непогано, однак заздалегідь назвати конкретні обставини, коли вони відчують сильну підтримку зірок, складно. Цілком точно в період з 10 по 16 жовтня прекрасним Овнам не варто боятися самотності, адже воно буде корисним для енергетики. Помічниця жінок Венера все ще сильна, тому можна сміливо активізуватись у всіх сферах життя, закінчувати старі проекти та братися за нові. Весь тиждень загалом буде дуже сприятливим для відпочинку, наведення порядку в речах, покупок.
Жінка-Телець
Тільцям прекрасної статі астрологи радять сфокусуватися на вихованні дітей, спілкуванні з родичами та другою половинкою. Корисними стануть спільні стосунки з коханим чоловіком чи нові знайомства – все увінчається успіхом. Якщо Тельці попрацюють над своєю впевненістю, то легко зможуть завоювати увагу оточуючих. Це чудовий час для того, щоб навчитися чогось нового.
Жінка-Близнюки
Це буде досить спокійний тиждень, який жінки-Близнюки можуть сміливо присвятити відпочинку та релаксації, зміні обстановки. Найголовніше — перестати шанувати життя і долю, хоч би що відбувалося. Меркурій втратить можливість постачати жінок цього Знака Зодіаку потужною позитивною енергією. Відбудеться це через його переход у сузір’я Терезів у понеділок. З іншого боку, свідомість Близнюків дійде рівноваги. На цих жінок чекає емоційна стабілізація.

Жінка-Рак
У сфері кар’єри та грошей все дуже туманно, але астрологи радять не зміщувати акцент з роботи на будинок, а ось менше переживати через дрібниці точно варто. Це стабілізує енергетичне тло і допоможе розібратися з тим, що робити далі. Також Раки прекрасної статі зможуть зрозуміти головні причини невдач. Можна спробувати виправити поточне становище вже зараз.
Жінка-Лев
Левам зірки з планетами допоможуть знайти вирішення всіх проблем і відчути себе впевненіше та сильніше ментально. Нічні світила намагатимуться допомогти жінкам цього Знака здобути успіх. Для цього потрібно намагатись звертати увагу на щасливі знаки долі. Комфортний тиждень чекає на представниць цього Знаку у сфері кохання. Завдяки Венері Леви досі зможуть відчувати підтримку, гармонію. Не виключено, що сприятлива астрологічна ситуація підштовхне оточуючих на компліменти та інші приємні слова у бік Львова.
Жінка-Діва
Вільний час Дівам цього тижня краще відвести під сімейні справи: приділити увагу чоловікові, дітям, родичам. Фінансові проблеми бажано оминати. Енергетичні запаси будуть знижені через ослаблення Меркурія, тому, якщо не берегти себе, можна потрапити у вирву неприємностей. З іншого боку, Меркурій у Терезах гармонізує свідомість Дів і зробить так, що вони стануть умиротворенішими, спокійнішими. Можна вирушати в далеку дорогу, але також краще пам’ятати про народні прикмети перед подорожжю.
Жінка-Терези
Астрологи радять обирати правильний одяг та формувати образ так, щоб він був позбавлений провокацій. Вдома, в сім’ї та на роботі можливі приємні та не дуже приємні зміни. Тиждень відзначиться поспіхом, коливаннями та сумнівами. Жінкам цього Знака, можливо, буде зовсім не до роботи, оскільки думки можуть бути зайняті пошуком вирішення побутових проблем.
Жінка-Скорпіон
Астрологи радять іноді відволікатися від робочої рутини, займаючись домашніми справами або розважаючись. Це допоможе не збирати неприємні емоції. Скорпіонам, можливо, доведеться навіть відмовитись від чогось на користь самих себе. Тим не менш, тиждень все одно може вважатися сприятливим. Найпозитивніший день, коли потрібно діяти максимально активно — понеділок. 12 жовтня протистояння Меркурія та Юпітера загострить інтуїцію цих жінок, розкриє їхні сильні сторони, а також підвищить їхню впевненість у собі. Це буде час, коли треба діяти рішуче та сміливо.

Жінка-Стрілець
Стрільці прекрасної статі зможуть втілити свої найголовніші мрії. Потрібно більше думати про майбутнє та не згадувати про минулі невдачі. Це найголовніша умова щастя для Стрільців. Астрологи попереджають жінок Стрільців про те, що їм потрібно побоюватися інших жінок. Цього тижня від них можуть виникнути проблеми через заздрість. Суперницям не важко буде зруйнувати життя жінок-Стрільців. З цієї причини астрологи радять підтримувати добрі стосунки із подругами, колегами.
Жінка-Козеріг
Тиждень подарує Козерогам творче піднесення, удачу на роботі, успіх у пошуку нових вражень та почуттів. Меркурій заспокоюється, тож неспокійний час залишиться позаду. Внутрішня гармонія цих жінок опиниться під загрозою, але незважаючи на це їм краще залишатися в строю, не піддаючись апатії. Варто провести цей тиждень у пошуках нового стимулу для розвитку.

Жінка-Водолій
Найбільш вдалими днями будуть понеділок та середа, але інші дні списувати з рахунків також не варто. Усі ці сім днів потрібно використовувати для отримання нових знань та для ділової активності. Водолії входять до числа найуспішніших жінок за Знаком Зодіаку, але зупинятися на досягнутому і розслаблятися не варто. Налаштуватись на трудові подвиги допоможе спілкування з позитивними людьми. Меркурій допоможе позбавитися негативних установок, внутрішніх страхів. Також ця планета може спровокувати млявість і лінощі.
Жінка-Риби
Рибам у період з 10 по 16 жовтня корисно здійснюватиме переїзди, вирушатиме в подорожі та змінюватиме обстановку. Все це буде корисним для їхньої енергетики. Астрологи пропонують також зайнятися Рибам плануванням та реалізацією поточних цілей. Нічні світила забезпечать їх усім необхідним: успіхом, харизмою можливостями, мотивацією, силою. Тому, незважаючи на осінній настрій, астрологи радять зібрати волю в кулак і зосередитись на головному. Важливо зберігати почуття гумору у важких ситуаціях, а також прислухатися до порад близьких.