Жіночий гороскоп на тиждень з 11 по 17 липня 2022 року

Поради астрологів допоможуть представницям кожного Знаку Зодіаку заручитися підтримкою зірок та не втратити чудового настрою. Це стане основою успіху у будь-якій справі.

Чим обережніше ви проведете цей тиждень, тим краще буде результат. Особливо

Жінка Овен
Щоб досягти успіху в роботі, цим жінкам включитися в роботу доведеться якнайшвидше. Це ідеальний час для торгівлі, подорожей. Середина липня — слушний час для розкриття творчого потенціалу. Незвичайні побачення, новий незвичайний імідж, цікаві проекти — все в цих жінок. Якщо є якісь невирішені проблеми, краще не афішувати публіці, а робити їх якнайшвидше.
Жінка-Телець
Тільцям, як і Овнам, Астрологи радять менше говорити і більше робити, мислити нестандартно і використовувати максимум свої таланти і можливості, не залучаючи сторонніх людей до своїх проблем. Життя Тельцов змінюватиметься на краще, якщо їхня підсвідомість працюватиме коректно. Загальне енергетичне тло тижня сприятливе для представниць цього Знака, проте ніяких доленосних подій чекати не варто. Можливо, воно на краще: з’явиться можливість змінити обстановку, перевести дух.
Жінка-Близнюки
Близнюкам астрологи радять провести цей тиждень якомога спокійніше. Краще відмовитися від ділових поїздок, дорогих придбань, кардинальної зміни обстановки. Краще побути вдома, упорядкувати домашню обстановку. Тим жінкам, чия робота тісно пов’язана з роз’їздами, треба бути пильнішими. Зараз небезпечно поспішати з рішеннями, кидатися з крайнощів у крайність, оскільки вплив планет не схиляє до раціоналізму та аналізу. Знайти вірне рішення допоможуть поради коханого чоловіка чи родичів.

Жінка-Рак
Раки мали не найпростіший тиждень, тому їхнє життя могло різко змінитися як на кращий, так і на гірший бік. За прогнозом астрологів, цей тиждень принесе Ракам зміни, але не обов’язково вони виявляться приємними. Бажано прислухатися до голосу розуму: цього тижня він допоможе жінкам цього Знака краще орієнтуватися в подіях, що стрімко розвиваються. Ці сім днів обіцяють бути насиченими та непередбачуваними.
Жінка-Лев
Позитивний настрій, авантюризм і дещиця цікавості допоможуть жінкам-Левам скористатися всіма можливостями та своїми навичками — як у роботі, так і в коханні. Не виключено, що робота, бізнес та фінанси стануть для Львова найважливішими напрямками в житті. Інтуїція жінок-Львів трохи ослабне, тож краще фокусуватися на фактах та здоровому глузді. Події можуть підштовхувати до швидких та нестандартних рішень.
Жінка-Діва
У випадку, якщо Діви пливуть за течією, вони ризикують втратити успіх. Отже, для них самих зараз буде краще, якщо вони зможуть взяти все в свої руки. Постійно зіштовхуючись із необхідністю вирішення складних завдань, прекрасні Діви можуть втратити впевненість у собі. Намагаючись знайти вихід із важкої ситуації, представницям цього Знаку потрібно продовжувати вірити в себе. Астрологи радять Дівам приділити особливу увагу матеріальній стороні життя, роботі та інформаційній гігієні. Важливо навчитися відокремлювати факти від брехні.
Жінка-Терези
Терезам необхідно остерігатися застою, щоб не упустити шанси на успіх. Важливо змусити себе рухатися вперед, але підстрахуватися. Азарт це добре, але зайві ризики можуть призвести до фіаско. У дні супермісяця і негативного аспекту Сонця з Меркурієм Терезів можуть почати дошкуляти погані сни, безпричинне занепокоєння. У коханні цим жінкам краще скористатися елементом гри. Занадто серйозний настрій може злякати чоловіків. Важливо залишатися грайливими, веселими, оптимістичними. Це сподобається оточуючим.
Жінка-Скорпіон
Нічні світила подарують Скорпіонам квиток у нове життя. На шляху до виконання бажань та досягнення намічених цілей представницям цього Знаку стане в нагоді натхнення. Так, Скорпіони прекрасної статі зможуть зрозуміти, в якому напрямку потрібно рухатися. Не виключено, що Скорпіони миттєво займатимуться інтересом до нових справ, а також заряджатимуть своїм ентузіазмом оточуючих. Це ідеальний час для пошуків нової роботи, захоплень, спільної праці.

Жінка-Стрілець
Можливо, саме цього тижня у чудових Стрільців з’являться нові цілі, новий чоловік. Щоправда, астрологи попереджають про те, що зміни навряд чи виявляться стійкими: якщо їх не підживлювати, все дуже швидко згасне. У жінок цього Знака відмінно пройде адаптація до нових життєвих умов, тому змін боятися точно не варто. Не виключено, що весь тиждень виникатимуть якісь спонтанні та невідкладні справи.
Жінка-Козеріг
Якщо є бажання змінити своє життя, треба діяти. Все вийде, адже Козерогам будуть підвладні будь-які зміни у всіх напрямках. Негативним моментом тижня стане відсутність вільного часу. Ймовірно, що Козерогов почнуть критикувати оточуючі. Від виразів буде боляче, але краще просто не слухати все те, що говорять токсичні люди.

Жінка-Водолій
Прекрасним Водоліям астрологи радять зустріти проблеми із самоіронією. Своїх цілей вдасться досягти навіть у безнадійних випадках, якщо діяти м’яко, але наполегливо. Це ідеальний час для омолоджувальних процедур. Особливо в цьому плані корисними будуть перші два дні, оскільки саме в цей час зростатиме Місяць. Швидше за все, представниці цього Знаку зможуть частіше опинятися у потрібному місці у потрібний час, заводити потрібні знайомства та приймати правильні рішення.
Жінка-Риби
Астрологи радять Рибам залишити у своєму житті місце для нових змін, хай навіть незапланованих. Зірки та планети змусять їх подивитися на багато речей під іншим кутом. Це стане початком часу звільнення від ілюзій. Рибам варто пам’ятати про актуальність закону бумерангу. Не треба робити нікому боляче, щоб цей біль не повертався назад. Починаючи з понеділка прекрасних риб можуть почати відвідувати геніальні думки. Астрологи радять відвести час для роботи над собою та пошукати відповіді на важкі питання.