Жіночий гороскоп на тиждень з 12 по 18 грудня 2022 року.

Зазирнути у майбутнє, здобути впевненість у собі та заручитися підтримкою планет жінці кожного Знаку Зодіаку допоможе щотижневий жіночий гороскоп.

У ньому ви знайдете рекомендації астрологів щодо кожної сфери життя.

Жінка Овен
Найбільше джерело негативної енергії для жінок-Овнів у період з 12 по 18 число – електроніка та гаджети. Раніше ми розповідали, як вони впливають на енергетику людини. Настав час убезпечити себе від надмірної кількості техніки у своєму житті. Потрібно вирушити на природу або просто частіше ходити, щоб не допустити повного виснаження. Слабка Венера зробить так, що Овни прекрасної статі стануть неадекватно оцінювати те, що відбувається. Не варто боятися просити поради у тих, кому Овни беззастережно довіряють. Продуманість кожного кроку – ключ до збереження успіху.
Жінка-Телець
Це не найкращий час для навчання, але для вивчення мов викроїти трохи часу варто. Спілкування з іноземцями піде Тельцям на користь та в енергетичному плані. З рідними і близькими краще трохи дистанціюватися, щоб конфліктні ситуації, що виникли раніше, не загострювалися під впливом Венери. Зараз бажано утриматися від надмірних фантазій про краще життя і не робити необдуманих кроків. Грандіозні на перший погляд плани ризикують провалитися, зіткнувшись із труднощами. Обережність та поміркованість у всьому дуже важливі.
Жінка-Близнюки
Астрологи повідомляють, що багатьох представниць цього Знаку можуть підвести завищені запити та вимоги до чоловіка та світу загалом. Зараз, коли подіями життя керує слабкий Меркурій, важливо чітко усвідомлювати свої можливості фінансові, любовні. Недосяжні цілі, поставлені в цей період, можуть занурити вас у відчай, тому краще не грати з долею, а приділити час чомусь важливому та невідкладному.

Жінка-Рак
У жінок цього Знака настає не найкращий час для роботи та любові, зате непоганий період для зміцнення здоров’я. Астрологи радять жінкам-ракам поставити на тихий хід роботу та домашні справи, сконцентрувавшись на собі. Зірки повідомляють, що у близьких могли накопичитися претензії та проблеми, які краще обговорити в середині тижня – у період максимуму потоку Гемініди. Вплив планет не завадить залагодити всі сімейні проблеми, набути розуміння.
Жінка-Лев
Наступний тиждень може виявитися доленосним для всіх представниць цього Вогняного Знаку. Можливо, Леви зможуть подолати перешкоди на заваді, які заважають їм стати щасливими. Жінкам-Левам зараз варто пильно стежити за своїми витратами. Гроші можуть витікати крізь пальці. Особливо небезпечними будуть покупки, що стосуються будинку. Щоб змінити долю, потрібно звернутися до глибин підсвідомості. Під впливом Юпітера, який перебуває у стані прямого руху, представницям цього Знаку вдасться вивільнити свій прихований потенціал.
Жінка-Діва
Для Дів зараз найголовніше — не озиратися назад у минуле, а відкрити нові можливості. Щоб вирішення проблем та досягнення цілей було швидшим, важливо також очистити свою ауру від негативу. Ще астрологи радять жінкам цього Знака менше спілкуватися з негативними людьми. Робочі та особисті відносини під впливом ослабленої Венери можуть проходити з утрудненнями. Астрологи радять цим жінкам контролювати всі аспекти свого життя. Планети можуть змусити Дів помилитися, довіритися поганій людині.
Жінка-Терези
Прекрасним Терезам астрологи наполегливо радять провести ці сім днів у позитивній обстановці, що сприяє щастю, свободі, любові. Деколи досить просто змінити своє ставлення до проблем, щоб вирішити їх. Цього тижня буде багато туманних та незрозумілих пропозицій, на які варто відповідати категоричною відмовою. Щоб уникнути проблем, необхідно перевіряти ще раз вхідну інформацію і довіряти лише фактам. Небезпечними стануть емоційні пориви.
Жінка-Скорпіон
Венери завадить реалізації багатьох планів Скорпіонів. Умовою успіху у житті стане відкритість і щирість стосовно оточуючих і себе самим. Не треба чекати, поки люди зрозуміють натяки, треба говорити прямо. На боці жінок-Скорпіонів будуть Нептун та Юпітер, а це означає, що вони зможуть забути минулі невдачі, а також виправити свої недоліки. Важливо спілкуватися з розумними та досвідченими людьми, довіритись внутрішньому голосу.

Жінка-Стрілець
Доля приготувала Стрільцям багато невеликих та приємних подарунків, але важливо пам’ятати, що у них буде своя ціна, яку доведеться заплатити. Експерти радять частіше стежити за прикметами на щастя, і навіть пам’ятати, що немає лиха без добра. Жіноча енергія Стрільців може витрачатися підтримки успіху одночасно у кількох сферах. До них астрологи віднесли ділові проблеми, роботу над собою, любов, побут. Астрологи повідомляють, що цього тижня жінкам-Стрільцям варто поводитися максимально стримано: не лаятись і давати нікому непроханих порад.
Жінока-Козеріг
Козероги, на думку астрологів, одними з самих самотніх жінок за Знаком Зодіаку, але цього тижня їхня самотність зможе принести їм масу користі. Наприклад, Козероги будуть дуже продуктивними, тому що ніхто і ніщо їм не заважатиме в роботі та справах. На представниць цього Знаку чекає період, який дозволить вирватися з лещат рутини і побалувати себе жіночими радощами та яскравими враженнями. Найголовніше – не фокусувати свою увагу на негативі. Контролю вимагатимуть не лише думки, а й гроші. Бажано бути обережнішими з витратами.

Жінка-Водолій
Венера пророкує Водоліям мінливий настрій і бажання швидко покінчити з усіма трудомісткими справами. Такий настрій може спричинити дрібні й неприємні помилки. Крім того, багато представниць цього Знаку можуть зіткнутися з невпевненістю в собі. Астрологи радять фокусуватися на хорошому та правильно відпочивати. Якщо є можливість змінити обстановку на вихідні та виспатися, варто нею скористатися. Це заповнить життєві ресурси та допоможе наповнитись силами для майбутніх перемог перед настанням нового 2023 року.
Жінка-Риби
Жінок цього Знака завалять дрібними проблемами. Старі справи, невиконані обіцянки та дедлайни цього тижня змусять відчути напруження. Щоб знайти гармонію у зовнішньому світі, астрологи радять Рибам набути рівноваги в собі. Основне завдання цього тижня — позбутися всього, що руйнує жіночу енергетику. Зіткнувшись із проблемними ситуаціями, які можуть виникнути через слабку Венеру, важливо визначити, де було допущено помилку. Достатньо подивитись проблеми під іншим кутом, щоб багато хто з них вдалося вирішити швидше.