Жіночий гороскоп на тиждень з 13 по 19 червня 2022 року.

Цей тиждень обіцяє бути насиченим та яскравим.

Наслідуючи підказки астрологів, представниці різних Знаків Зодіаку зможуть провести її з максимальною користю і змінити своє життя на краще.

Жінка-Овен
Перше, що радять Овнам астрологи, це зробити свій будинок місцем сили. Це допоможе відновити втрачену в минулому енергію та гармонізувати простір, в якому вони відпочивають та спілкуються з близькими. Жовтень ознаменується містичними та таємничими осяяннями для прекрасних Овнів, проте часом якась дивна подія – це лише дивна подія і нічого більше. Астрологи застерігають цих жінок від надмірної недовірливості. Не варто бачити у всьому погані ознаки. Крім інтуїції, варто згадувати про логіку.
Жінка-Телець
Починаючи з цього тижня до Тельців прийде необґрунтоване роздратування на оточуючих та самих себе. Так ці жінки будуть реагувати на Супермісяць та його наслідки. Дуже важливо зберігати нейтралітет у спілкуванні, щоб нав’язливі думки не призвели до серйозних конфліктів. Також експерти рекомендують пам’ятати про практичні поради про те, як протистояти енергетичним вампірам. Це дуже важливо, адже цього тижня такі люди можуть активізуватися та прилипнути до жінок-Тільців. Це буде дуже небезпечно, оскільки вони можуть миттєво позбавити їх.
Жінка-Близнюки
Нічні світила цього тижня вдихнуть у жінок-Близнюків бажання рухатися, жити, творити. Підвищиться насамперед їхня креативність. Роблячи вибір між рутиною, що приїлася, і складними, але цікавими планами, найкраще брати і те, і інше. При правильному плануванні та при сильному бажанні енергії вистачить на все. Крім того, планети зроблять представниць цього Знаку привабливими для протилежної статі. Це чудовий час для знайомств, флірту, побачень. Також астрологи радять Близнюкам звертати увагу на закони карми.

Жінка-Рак
Ракам у спробах досягти успіху не варто забувати про відпочинок та релаксацію. Потрібно прагнути до стабільності та гармонії. Не виключено, що прекрасні Раки можуть зіткнутися з парадоксами та дилемами. Покровительствующие планети у високій позиції, отже будь-які труднощі переборні, причому у найкоротші терміни. Також на Раків чекають великі можливості. Щоб вони не виявилися лише ілюзіями, доведеться докласти деяких зусиль.
Жінка-Лев
Цього місяця у багатьох жінок-Львів очікується часткова чи повна зміна життєвого курсу. Прийде відчуття, що завершився певний життєвий період і ось-ось розпочнеться новий. Астрологи радять не плисти за течією, а правильно розставити пріоритети та взяти ситуацію під особистий контроль. Потрібно боротися з енергетичним виснаженням, оскільки сил знадобиться багато. Астрологи радять жінкам-Левам пам’ятати ще про одне: прагнення змін – це добре, але про обов’язки забувати не варто.
Жінка-Діва
Цього тижня уваги Дів прекрасної статі вимагатимуть цілком приземлені справи. Бажано придивитися до свого здоров’я. Хороше самопочуття і впевненість у своїй силі допоможе Девам не втратити контроль над ситуацією, що склалася. Крім приємного почуття виконаного обов’язку, Діви будуть винагороджені покращенням настрою, зміцненням віри у себе. Ці жінки зможуть добитися всього, чого захочуть, якщо не чекатимуть біля моря погоди.
Жінка-Терези
Терезам варто продовжувати сміятися, посміхатися і будь-якими способами налаштовуватися на позитивну хвилю. Як відомо, сміх продовжує життя та покращує енергетику. Гарний настрій продовжить дарувати представницям цього знаку багато удачі. Також у житті Терезів з’являться нові осяяння. Астрологи радять тримати в секреті від оточуючих великі та малі секрети та таємниці. Чим бережніше Терези будуть звертатися з важливою інформацією, тим помітніше зміниться їхнє життя в майбутньому. Варто бути особливо обережними у діалогах із неприємними людьми.
Жінка-Скорпіон
Супермісяць у Стрільці принесе Скорпіонам ностальгійне, але небезпечне привітання з минулого. Правильне ставлення до думок про минуле, жаль і образи, а також жіночі талісмани допоможуть зберегти удачу поруч. Вівторок — небезпечний день, оскільки червневий Повний місяць торкнеться всіх сфер життя. Якщо виявляти обережність, вже у середу ситуація різко зміниться на краще. Астрологи відзначають, що тиждень з 13 по 19 червня не є добрим часом для кардинальних метаморфоз. Скорпіонам, готовим до радикальних змін, варто почекати бодай до п’ятниці-суботи.

Жінка-Стрілець
Стрільцям прекрасної статі можна витрачати час та кошти на перетворення свого зовнішнього вигляду: на зміну зачіски, новий одяг. Можна також перетворити і домашню атмосферу, купивши щось доячи будинку або зробивши перестановку меблів, прибирання, ревізію. Все це сприятиме прискореному очищенню чакр. Навіть ці незначні на перший погляд дрібниці притягнуть у себе лавину змін.
Жінка-Козеріг
Нічні світила відкриють перед Козерігами завісу таємниці, допоможуть зазирнути у майбутнє. Безпричинне занепокоєння, яке супроводжуватиме Козерогов на початку тижня, не має під собою жодного логічного обґрунтування. До середини тижня ситуація зміниться на краще. Планети та зірки змусять цих жінок відчути приплив оптимізму. Боротися із поганими думками стане набагато простіше. У Козерогов з’явиться шанс швидко залагодити проблеми, що накопичилися.

Жінка-Водолій
Навколишні люди можуть бути не до кінця чесними із представницями цього Знаку Зодіаку. Водоліям прекрасної статі необхідно навчитися розпізнавати брехню. У цьому їм допоможуть перевірені методики та поради. Також їм потрібно спробувати подолати свій егоїзм, але не забувати про те, що він часто має позитивні наслідки. Всесвіт хоче, щоб представниці цього Знака робили щедріших і сумлінніших вчинків і поступалися своїм комфортом заради щастя близьких, але без надмірної самопожертви. Про себе забувати точно не варто.
Жінка-Риби
Рибам варто бути трохи м’якшими і уважнішими до близьких, тримати під контролем свої емоції. Астрологи пропонують їм розбудити у собі жіночність. Це допоможе стати успішнішим у коханні, знайти другу половинку швидше. Також настає ідеальний час для спроб здійснити потужний прорив у кар’єрі. При цьому важливо скоротити спілкування з негативними людьми та по можливості уникати з’ясування стосунків.