Жіночий гороскоп на тиждень з 14 по 20 листопада 2022 року.

Наступний тиждень принесе представницям зодіакального кола як безліч нових можливостей, так і деякі труднощі.

Про те, які саме зміни чекають на жінок за Знаком Зодіаку, можна дізнатися з нашого гороскопу.

Жінка Овен
У ці сім днів Овнам прекрасної статі доведеться приймати серйозні рішення і цілком можливо займатися інтелектуальними справами. Це означає, що Овнам знадобиться сильна пам’ять. Венера у Знаку Стрільця змінює настрій Овнів та їхні плани. Якщо раніше все було кристально ясно, то вже в цю середу жіноча планета напустить туману. Астрологи пропонують причаїтися і не приймати важливих рішень хоч би до п’ятниці.
Жінка-Телець
Для прекрасних Тельців схвалено правильний відпочинок. Нічні світила пробачать Тільцям жіночої статі багато — навіть невелику легковажність. Також проглядається шанс покращити стосунки із сім’єю — Меркурій допоможе домовитися та знайти компроміс наприкінці тижня. Наразі цим жінкам взагалі не варто обривати зв’язок із будинком: від близьких людей можна отримати підтримку, яка дозволить утриматися на плаву у складний момент. Тільці відчують вітер змін. Буде багато різних подій як приємних, так і не дуже. Це допоможе подивитися на світ під правильним кутом.
Жінка-Близнюки
Близнюки можуть повернутися в минуле у своїх думках. Через надмірну ностальгію вони, цілком можливо, зіштовхнуться з неприємними ситуаціями та проблемами, які їм уже зустрічалися на шляху раніше. Минулий досвід разом із потужною інтуїцією дозволять знайти вихід. Слід уникати спірних ситуацій, не говорити так на туманні пропозиції і не влазити в авантюри.

Жінка-Рак
Ракам прекрасної статі астрологи насамперед радять навчитися мислити позитивно. Найбільш актуально це 16 та 17 листопада – у перші дні перебування Венери у Стрільці. Ця планета обіцяє неприємні перевороти у сфері кохання. Вона намагатиметься позбавити Раків доброти, але до п’ятниці ситуація відновиться. Жінкам даного Знаку слід стати більш розбірливим і звертати увагу лише на серйозних чоловіків. Якщо у понеділок та вівторок у них будуть всі шанси отримати корисний та позитивний досвід, то в середу та четвер передбачити результат знайомства стане практично неможливо.
Жінка-Лев
Леви прекрасної статі можуть закінчити тиждень переможницями у сфері кохання. Особливо це стосується тих, хто шукає нових знайомств із чоловіками. Меркурій у четвер стане сильнішим через переход до Стрільця, тому Левам, які перебувають у пошуках, доля подарує нові можливості. Сімейним жінкам планети теж нададуть деяку підтримку. Флірт зараз допоможе Левам підняти свою самооцінку. Це буде важливо для них, оскільки Венера намагатиметься позбавити цих жінок віри в себе.
Жінка-Діва
Дівам цього тижня бажано зайнятися здоров’ям, омолодженням. Для збереження успіху та гарного настрою потрібно більше посміхатися, спілкуватися з добрими та приємними людьми. Ще цього тижня жінкам-Дівам рекомендується уникати рутинних справ та нудьги. Друга половина тижня буде неймовірно вдалою для роботи і творчості, оскільки Меркурій, який опікується цим Знаком, стане сильнішим завдяки переходу в Знак Стрільця.
Жінка-Терези
У період слабкої Венери Терезам астрологи радять усіма силами утримувати контроль над емоціями. Скинути напругу допоможе спорт, дихальна гімнастика, медитація, танці. Налаштуватись на успіх, особливо в середу їм також допоможе ранкова зарядка. Терезам поки що не вдасться розширити сферу свого впливу, покращити відносини або знайти джерело прибутку. Бажано зайнятися духовним розвитком та простіше дивитися на світ. Жінок, народжених під цим сузір’ям, чекає на сприятливий тиждень для планування справ на майбутнє.
Жінка-Скорпіон
Через слабку Венеру цей тиждень точно не підійде для роботи та нудних справ. Період із 14 по 20 листопада краще присвятити самим собі. Астрологи радять виділити пару днів для усамітнення, щоб зменшити інформаційний шум. Це допоможе прислухатися до свого серця, думок, бажань і правильно розставити пріоритети. Дуже корисними стануть ворожіння на долю. Нічні світила допоможуть Скорпіонам виправити допущені раніше помилки та змінити ставлення до минулого. Меркурій принесе приємні новини та вигідні пропозиції у четвер та п’ятницю з вихідними.

Жінка-Стрілець
Найбільш небезпечний день – середа. У цей час вплив ослабленої Венери послабить віру прекрасних Стрільців у себе. У цей день і в наступні кілька днів не варто закриватися від людей, демонструвати байдужість. Висока можливість відчути таку тривогу. Цього тижня жінка цього Знаку можуть зустріти людину, з якою захочуть пов’язати життя. Тим, хто зараз самотній, це обіцяє тривалий роман.
Жінка-Козеріг
Жінки цього Знака Зодіаку ризикують провести цей тиждень у глибокій задумі, і багато в чому це станеться з вини Венери, ослабленої з 16-го числа Стрільцем.У зв’язку з цим представницям даного Знака варто частіше одягати прикраси, які приносять успіх. Щодо важливих справ та рішень, то астрологи радять перенести їх на четвер чи п’ятницю.

Жінка-Водолій
Вільний час Водоліям варто присвятити родині та домашнім справам. Жінок цього Знака чекає тиждень навчання та саморозвитку. Меркурій, починаючи з 17 числа, дасть їм імпульс допитливості. Інформація, отримана у період, може бути основою майбутнього успіху. Головне зараз — намагатися уникати виправдання, оскільки вони будуть особливо небезпечними. Астрологи повідомляють, що цими днями вдасться інакше поглянути на своє життя, знайти натхнення, побачити віщі сни. Ахіллесовою п’ятою цього тижня стане сфера роботи. Жінкам Водоліям буде складніше вести переговори.
Жінка-Риби
Швидше за все, цього тижня домочадці багато сперечатимуться, тож доведеться стати миротворцями. Венера, яка 16 числа увійде до сузір’я Стрільця, наділить Риб занепокоєнням та тривогою. Подвійно вразливими перед ударами долі вони будуть якраз у середу. У четвер ситуація частково згладиться через Меркурія, який наздожене Венеру в тому самому Знаку. Астрологи пропонують зібратися з думками та правильно розставити пріоритети.