Жіночий гороскоп на тиждень з 17 по 23 жовтня 2022 року.

Цей тиждень обіцяє бути насиченим та яскравим періодом для жінок усіх Знаків Зодіаку.

Астрологи поділилися рекомендаціями про те, як взяти найкраще від цих семи днів та подолати можливі проблеми.

Жінка Овен
Овни будуть одними з найуспішніших жінок на планеті. Справа в тому, що для них більш актуальним стане закон тяжіння думок, який допоможе змінити життя на краще. Настав час мріяти, думати про краще і намагатися оптимістично мислити. Весь тиждень відзначений позитивним енергетичним тлом. Астрологи радять усім прекрасним Овнам діяти виключно за планом — це допоможе не стати заручницями обставин, що швидко змінюються, і умов. Особливої ​​уваги вимагатиме сфера відносин. Важливо бути дбайливішим і ніжнішим з членами сім’ї та зі своїм чоловіком.
Жінка-Телець
Тельці прекрасної статі сильно потребуватимуть схвалення, компліментів, підтримки словами. Саме тому їм потрібно частіше спілкуватися з людьми, які не сумніваються у собі та оточуючих. Через сильну Венеру Тільці мають високу емпатію, що дозволить їм краще відчувати настрій оточуючих. Головне не заряджатися негативними емоціями. Астрологи наполегливо рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі – це дасть Тельцям енергію та сили.
Жінка-Близнюки
Меркурій у Терезах спровокує зростання позитивних думок. Близнюки прекрасної статі почнуть бачити у цьому світі та навколо себе лише найкраще. Не виключена поява на життєвому шляху дрібних, але важливих випадковостей, кожна з яких нестиме певний сенс. Тиждень з 17 по 23 жовтня може виявитися дуже яскравим, незабутнім і продуктивним часом. Головне – не змушувати свого коханого ревнувати.

Жінка-Рак
Шукати нові джерела сил і натхнення – ось основне завдання жінок-Раків у період з 17 по 23 число. Нові знайомства з приємними людьми, особливо протилежної статі, вкажуть шлях до жіночого щастя. Чарівність представниць цього Знака виявиться на висоті, як і інтуїція. Це означає, що Ракам набагато простіше прийматиме важливі рішення в житті. Це важливий життєвий етап для прекрасних Раків, адже вони матимуть змогу побачити красу цього світу.
Жінка-Лев
Жінкам цього Вогняного Знаку потрібно буде скористатися захисними техніками, щоб зберегти свою енергетику. Справа в тому, що їхні шляхи можуть з’явитися нові вороги і недоброзичливці, які намагатимуться перешкодити здобуттю щастя. Через невдачі у сфері роботи може з’явитися почуття невдоволення собою, але добре, що в робочій та діловій сфері все має бути спокійно через Меркурія у Терезах. Не виключено, що у ці сім днів у Львові з’явиться потужний стимул до духовного розвитку. Можна сміливо відвідувати найцікавіші місця, читати молитви, займатися медитацією.
Жінка-Діва
Астрологи радять Дівам будувати нові плани та займатися їхньою реалізацією. Якщо внутрішній голос змушує їх здатися, потрібно проігнорувати цю пропозицію. У цей час легко відмовитися від успіху через помилкове відчуття своєї неспроможності. Це властиво всім сферам, у тому числі й любовній. Правильний настрій стане головним провідником Дів від темряви до світла. Меркурій захистить Дів від чужої заздрості, а пік активності зорепада Драконіди дасть енергії та сили.
Жінка-Терези
Зірки та планети на їхньому боці, особливо сильна Венера, яка досі не змінила свого становища. У другій половині жовтня жінки-Терези не відчуватимуть ні занепаду сил, ні апатії. Проте, може зникнути бажання займатися певними справами. Це буде пов’язано з перерозподілом енергії та пріоритетів. Меркурій у їхньому Знаку допоможе їм краще відпочивати. Тиждень стане дуже сприятливим місяцем для розваг та знайомств.
Жінка-Скорпіон
Скорпіонам можна сміливо займатися інтелектуальною працею, реалізацією планів та закладом нових знайомств. Якщо першому плані вийде робота, потрібно буде швидко вирішувати поставлені завдання. Астрологи радять налаштуватися на позитив та контролювати свій настрій. Краще не зриватися на крик під час полеміки та не переносити справи та плани на майбутнє. Досягти успіху цим жінкам буде досить легко.

Жінка-Стрілець
Робочий тиждень обіцяє бути насиченим подіями, тому на вихідних прекрасним Стрільцям варто відпочити. Тим, хто вже набув щастя в коханні, астрологи рекомендують присвятити більше особистого часу спілкуванню з коханим чоловіком, сім’єю, дітьми. Всесвіт посилатиме жінкам-Стрільцям багато удачі у всіх їхніх починаннях. Нове становище Меркурія сприятливо позначиться на поїздках та знайомствах.
Жінка-Козеріг
Планети намагатимуться зробити життя Козерогів кращим. Тиждень найкраще присвятити важливим справам, які не можна відкладати потім. Також з 17 по 23 жовтня можна сміливо вкладати сили в нові проекти та плани, що стосуються кар’єри, саморозвитку та освіти. Ці сім днів сприятливі для влаштування особистого життя. Якщо виникне інтерес до когось, важливо виявити ініціативу.

Жінка-Водолій
У Водоліїв прекрасної статі все буде добре, але астрологи відзначають, що їм буде потрібно обережність у спілкуванні з оточуючими людьми, оскільки серед них може з’явитися чимало прихованих недоброзичливців. Тиждень принесе представницям цього Знаку нові надії та гарний настрій. І замість того, щоб чекати на морі погоди, краще ловити момент і діяти. Можна сміливо братися до справ, у яких Водолії не мають великого досвіду. Це чудовий період для пошуку свого призначення.
Жінка-Риби
Астрологи радять розставити пріоритети правильно, причому не лише на цей тиждень, а й наприкінці місяця загалом. Також важливо діяти максимально активно, звертаючись за допомогою до джерел сили. Це допоможе Рибам залишатися зібраними та продуктивними. Їхня душевна гармонія може бути під загрозою, особливо якщо вони постійно ризикуватимуть і змінюватимуть плани. Дуже важливо зараз надавати посильну допомогу своїм близьким. Добро, яке жінки-Риби принесуть оточуючим, подарує їм щастя та удачу. Важливо остерігатися егоїзму, злості та невдоволення.