Жіночий гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня 2022 року.

Цей період можна назвати часом сюрпризів.

Сюрпризи ці, на щастя, мають бути позитивними.
Астрологи розповіли, які можливості подарує вплив планет жінкам різних знаків зодіаку.

Жінка Овен
Жінкам цього Вогняного Знаку варто опрацювати причини відсутності щастя та міцного здоров’я. Найважливіше зараз – це гарне самопочуття. Експерти наполегливо радять представницям цього Знаку дбати про те, щоб почуватися чудово. Цей тиждень пройде під впливом посиленої енергетики Венери. Потрапивши до сузір’я Раку, вона вселятиме впевненість у Овнів, вказуватиме їм на їхні сильні та вразливі місця. Хаос у голові зійде нанівець, емоційне тло стабілізується. Цей час ідеально підходить для виправлення помилок.
Жінка-Телець
Тільцям прекрасної статі варто максимально гнучко реагувати поведінку оточуючих людей і зміни навколо, не втрачати обережність і пам’ятати про почуття міри, щоб у житті збереглася позитивна динаміка. Жінки-Тільці нерідко є магнітами для негативу, але зараз може все змінитися, причому кардинальним чином. Всесвіт допоможе Тельцям стати кращим у будь-якому життєвому аспекті.
Жінка-Близнюки
Представницям Близнюків важливо знайти точку опори та розібратися у власних бажаннях. Як тільки вони розберуться з цілями та бажаннями, у їхньому житті відразу з’явиться маса позитивних емоцій та можливостей. Щоб не втратити віру в себе під пресингом нових завдань та проблем, Близнюкам рекомендується проводити більше часу із сім’єю, друзями. Дуже важливе значення на цьому тижні відіграватиме їхній зовнішній вигляд. Потрібно одягатися яскраво, привабливо. Це допоможе привернути увагу чоловіків та удачу.

Жінка-Рак
Планети врятують Раків від енергетичного виснаження та помилкових сумнівів, а також подарують заряд позитивних емоцій, який стане міцним фундаментом для майбутніх змін. Прекрасним Ракам потрібно це, оскільки прохолоджуватись зараз не можна. Мрії збудуться, якщо правильно їх сформувати. Мрієте про відпустку – вперед. Хочеться знайти кохання – не зволікаючи знайомимося з новими людьми. Нові зміни прийдуть до самих натхненних Раків. Цього тижня можна чекати на нові відчуття.
Жінка-Лев
Левам важливо зберегти в собі емоційну легкість до кінця тижня. У такому стані їм буде забезпечено успіх у справах та прихильність удачі в коханні. У моменти прийняття важливих рішень краще використовувати інтуїцію, оскільки її значно посилять планети. Астрологи пропонують втомленим і позбавленим сил жінкам-Левам на секунду зупинитися і запитати себе, чи потрібно їм те, за що вони так завзято борються. Усе таємне цього тижня стане очевидним. Якщо хтось обманював Львів, це випливе на поверхню.
Жінка-Діва
Впевненість не завжди грає Дівам на руку, але зараз, у момент активізації Меркурія та Венери, від неї буде лише користь. Небесні покровителі схилятимуть до швидких рішень та змін у житті. З одного боку, добре, коли проблеми вирішуються на льоту, з іншого — велика небезпека зробити помилку. Найкраще, що можна зробити цим жінкам – стати більш спостережливими. Також важливо не зациклюватись на невдачах і продовжувати йти вперед.
Жінка-Терези
Тиждень розпочнеться зі з’єднання переходу Венера до Знаку Раку, а це означає, що потрібно заздалегідь правильно розставити пріоритети. Передостанній тиждень липня подарує жінкам-вагам шанс розібратися з проблемами у всіх сферах життя. Активні планети — запорука успіху в багатьох сферах, щоправда, є одне «але»: не варто йти на все заради мети. Відстоювати свою думку потрібно, але без агресії.
Жінка-Скорпіон
Скорпіонам прекрасної статі потрібно мислити позитивно, приділяючи більше уваги тому, що налаштовує їх на оптимізм. Корисно буде спробувати увійти в стан потоку, щоб стати успішнішим у справах та любові. У такому стані Скорпіони стануть найпомітнішими жінками для сильної статі. Меркурій буде дуже позитивним, тому прояснить плутанину у справах, допоможе уникнути неприємностей, звільнитися від тривоги. Через зміну енергетики Венери цим жінкам вдасться твердіше стати на ноги і досягти душевної рівноваги.

Жінка-Стрілець
Стрільцям краще прислухатися частіше до розуму, ніж до інтуїції. Трохи більше логіки — і все одразу стане на свої місця. Головне — не перестаратися: важливо зберігати внутрішній баланс. Події цього тижня будуть дуже сприятливими, але деякі позитивні сторони Стрільці можуть просто не помітити. Успіх чекає на тих жінок, які зможуть бути трішки уважнішими. Якщо Стрільці хочуть провести час добре, їм варто сподіватися на енергетику оптимізму. Можна сміливо займатися улюбленою справою. Це гарантовано зніме будь-яку напругу.
Жінка-Козеріг
Зараз не найкращий час для зривів і суперечок з коханим чоловіком, родичами. Це безперечно сприятливий час для роботи, справ по дому, покупок. Не зайвим буде навчитися користуватися з будь-яких подій. Астрологи частіше знайомитись, більше фліртувати, спілкуватися — такі пригоди підуть цим жінкам на користь. У цей період можна почути про себе брехливі чутки, але не варто звертати на це жодної уваги.

Жінка-Водолій
Цього тижня астрологи радять Водоліям бути більш відкритими в плані спілкування. Меркурій допоможе справити найкраще враження на чоловіків і загалом людей. Зараз як ніколи важливо бути серед людей, особливо серед тих, яким можна беззастережно довіряти. Можна приймати важливі та доленосні рішення. Якщо прислухатися до інтуїції, багатьох прикрих промахів вдасться уникнути. Кінець тижня може бути непростим, але поради про те, як зарядити себе удачею, допоможуть Водоліям не потрапити у скрутну ситуацію.
Жінка-Риби
Щоб справи йшли благополучно, прекрасним Рибам необхідно зберігати силу духу та програмувати себе на успіх. Чи не час опускати руки. Зараз той момент, коли потрібно бути максимально зібраною і сильною. Венера і Меркурій допоможуть вирішити внутрішні конфлікти та подолати помилкові сумніви. Якщо жінки цього Знаку засвітяться якоюсь метою на початку тижня, їм потрібно буде йти до переможного. Наприкінці літа це дасть приємні бонуси. У коханні важливо пам’ятати, які жінки подобаються чоловікам за Знаком Зодіаку. До кожного потрібний свій, індивідуальний підхід.