Жіночий гороскоп на тиждень з 19 по 25 грудня 2022 року.

Жінкам дуже потрібна підтримка планет-покровителів та сузір’їв. За допомогою щотижневого гороскопу представниці зодіакального кола зможуть дізнатися, які сюрпризи їм приготували зірки та як досягти успіху цього тижня.

Загалом період з 19 по 25 число стане чудовим часом для пошуку відповідей на важливі питання. Дякую варто сказати поверненню Юпітера до Знак Овна 20 числа у вівторок. Планети зробить мислення глибшим, а так підвищить інтуїцію. 21 грудня – найнебезпечніший день тижня. Це буде день сонцестояння, в який краще не приймати поспішних рішень, або звертатися за допомогою до родичів та коханого чоловіка.

Жінка Овен
У найближчі сім днів Овнам прекрасної статі вкрай корисно займатиметься роботою над собою і самоаналізом. Також не варто забувати вчасно відпочивати. Справи справами, але тілу та розуму потрібна релаксація. Слабка енергетика Венери не дасть потрібної підтримки у сфері кохання. Відтік сил не дозволить цим жінкам покращити стосунки всередині сім’ї. Обережності вимагатимуть справи, пов’язані із закордонними поїздками. Астрологи рекомендують стежити за здоров’ям та витрачати більше часу на аналіз та перевірку фактів.
Жінка-Телець
Тільцям буде непросто цього тижня, але Юпітер дасть їм можливість досягти успіху в деяких сферах життя. Наприклад, жінки цього Знаку зможуть розпочати нові справи у роботі та бізнесі. Вдалий початок тижня і так само сприятливе його завершення Водоліям обіцяє енергетична підтримка активного метеорного потоку Урсіди. Весь тиждень він оберігатиме Тельцов, підштовхуючи їх до досягнення цілей. Астрологи наполегливо радять цим жінкам менше говорити та більше робити.
Жінка-Близнюки
Тиждень сприятливий для всіх, хто зможе діяти м’яко, говорити делікатно, маніпулювати непомітно. Астрологи рекомендують жінкам-Близнюкам використовувати свій вроджений дар переконання, що дозволяє добиватися свого в ситуаціях різної складності. Астрологи радять представницям цього Знаку не чекати нагоди для ініціативи, адже він може не наступити. Якщо є можливість, варто дати раду незавершеним справам, погасити заборгованості.

Жінка-Рак
Жінкам цього Водного Знаку варто спробувати захиститись від негативної енергії оточуючих. Ці сім днів в оточенні прекрасних Раків буде чимало людей, які бажають їм насолити. Ракам прийде на допомогу Юпітер. Перехід планети в вогненний Знак Овна посприяє позитивним змінам і успіхам у сферах, що цікавлять. Цього тижня жінкам-Ракам можна сміливо планувати відповідальні справи, починати нові знайомства. З упевненістю можна сказати, що в житті будуть серйозні зміни, але ці процеси знаходяться поки в зародковому стані.
Жінка-Лев
Леви часто знаходять проблеми. Вони мають багато причин, через які невдачі є їх частим гостем. Цього тижня найнебезпечніший день – 21 грудня. У середу в жодному разі не можна ризикувати, розпочинати нові справи, займатися шопінгом. Вплив Меркурія, ослабленого в Козерога, цього тижня не відчуватиметься так сильно, але на досягненні важливих цілей це все одно позначиться. Жінкам-Левам краще поки що зосередитися на собі: своїй красі, сім’ї, здоров’ї та особистісному зростанні. Їм слід спробувати реалізувати намічені плани та вирішити фінансові проблеми.
Жінка-Діва
Юпітер допоможе Дівам почати програмувати своє мислення на краще життя. Важливо пам’ятати, що все хороше народжується спочатку в голові. Період фінансового невдачі продовжується, але Меркурій вже не такий негативний. Астрологи радять підвищувати активність та перемикатися на робочі проблеми. Інші сфери життя також потребують активності. Наприкінці тижня змістити фокус уваги слід на особисте життя — тут проглядаються приємні перспективи. Енергетика Венери теж на нулі, тому жінкам-Дівам варто грамотно розподілити свої сили.
Жінка-Терези
У Терезів прекрасної статі настає дуже гарний час для пошуків нового хобі. Терезам варто чекати енергетичного підживлення, яке прийде з боку Урсід — активного на даний момент потоку. Особливо сприятливими днями для побутових справ та нових починань стане 22 квітня та загалом друга половина тижня. На думку астрологів, друга половина тижня стане оптимальним часом для позитивних змін, сміливих проектів, самореалізації та пошуку нових можливостей. Крім того, в цей час до Терезів може спасти на думку геніальна ідея.
Жінка-Скорпіон
Скорпіони очікують вкрай непростий тиждень, тому їм варто частіше користуватися жіночими талісманами. На жінок, народжених під цим Знаком, на тижні з 19 по 25 грудня благотворно впливатиме Юпітер. Найбільша планета не зазнає агресії на адресу близьких людей та друзів. Це може викликати внутрішній розлад і завдати маси дрібних неприємностей, причому як на роботі, так і в особистому житті.

Жінка-Стрілець
Наступний тиждень принесе багато цікавих подій, деякі з яких можуть спершу засмутити, але потім принесуть щастя. Найнебезпечніший день – 21 грудня, адже це буде зимове Сонцестояння. Знижена енергетика Сонця призведе до того, що успіх може залишити Стрільців. Миттєві змови допоможуть повернути везіння. Не треба поспішати — у будь-якій новій справі краще спочатку промацати ґрунт, а потім уже робити якісь важливі кроки. Подібна стратегія буде найкращою та ефективною.
Жінка-Козеріг
Прекрасним Козерогам цього тижня варто присвятити більше часу сфері кохання. Астрологи вважають, що сильний Юпітер допоможе цим дамам знайти другу половинку, закохати чоловіка. Сильна позиція Юпітера також подарує жінкам-Козерогам мотивацію та наснагу. Це штовхатиме їх уперед протягом майже всього тижня, що допоможе завершити важливі справи перед Новим роком.
Жінка-Водолій
Астрологи радять розпочати тиждень із позитивної ноти, щоб у поганого настрою не було шансів зіпсувати такий продуктивний період. Щоб уникнути розладів та негативу, краще не приймати все близько до серця, а замість напору використати м’яку силу. Також, можливо, варто звернутися за допомогою до когось із близьких людей. Це час, коли не можна сумувати та залишати важливі справи незакінченими.
Жінка-Риби
Представницям даного Водного Знаку слід керувати своїми емоціями. Щоб було менше приводів для розладу та негативу, варто зайнятися чищенням інформаційного поля. 21 грудня негативна енергія Місяця може викликати гостре бажання йти на ризик, що загрожує великими невдачами. Поточне становище планет може зробити прекрасних риб менш схильними до імпульсивності, але тільки з 22 грудня. У відносинах краще уникати ревнощів, а в роботі неробства та імпульсивності. Конфлікти з оточуючими, особливо в середу, можуть обернутися величезними проблемами, відлуння яких відчуватиметься навіть наступного року.