Жіночий гороскоп на тиждень з 20 по 26 липень 2020: всі знаки зодіаку

Астрологи розкрили таємний шифр зірок і розповіли, які сюрпризи приготував кінець липня.

Цінні рекомендації допоможуть представницям прекрасної статі обійти всі проблеми стороною і здати «на відмінно» всі життєві іспити.

Жінка-Овен
Матеріальні труднощі, які можуть переслідувати жінок-Овнів на початку тижня, не повинні їх збентежити: як тільки спаде вплив Молодика (імовірно 23-25 ​​липня), ситуація в грошовій сфері зміниться на краще. Тиждень вдалий для великих проектів і нових звершень, які вимагають активності, удачі і ризику. За словами астрологів, цілеспрямованість у Овнів буде на висоті, так що ніщо не заважає сміливо йти вперед. Єдине, про що не можна забувати, – це близькі люди, яким може несподівано знадобитися допомога.
Жінка-Телець
Важлива сфера цього тижня – духовна сторона життя. Зірки радять представницям Тельця проаналізувати свої минулі слова і вчинки, а також звернути увагу на незвичайні ситуації з 20 по 23 липня – в них можна знайти важливу підказку. Якщо відкласти самоаналіз, події минулого повернуться бумерангом і перешкодять досягненню намічених цілей. Тому, якими б терміновими не були кар’єрні питання або довгоочікувані побачення, основа всього – турбота про власну гармонії і уважність до своїх почуттів.
Жінка-Близнюки
Незважаючи на те, що тиждень обіцяє відмінні можливості, а вплив планет обіцяє нові перспективи в справах, пов’язаних з кар’єрою, грошима і особистісним зростанням, жінки-Близнюки через необачність можуть втратити позитивні зміни. Легковажне ставлення до життя загрожує обернутися розчаруванням і негативом. Зірки радять не зводити власноруч перепони на своєму шляху, а стати серйозніше і обачнішими на цьому тижні. Рекомендується максимально завантажити себе роботою над собою – тоді вийде зрозуміти, що намагається сказати Всесвіт.

Жінка-Рак
Енергії тижні дуже активні – зараз сприятливо починати нові справи. У поточній роботі надасться шанс проявити свої здібності і таланти і заслужити високу оцінку. Особливий акцент слід зробити на грошах: з 20 по 26 липня можна закласти основу благополуччя, використовуючи силу Молодика. Разом з тим, оновлення Місяця обіцяє складний період, коли можна зіткнутися з нестачею мотивації і життєвого досвіду. Щоб зберегти спокійний настрій і оптимізм, астрологи радять частіше звертатися по допомогу близьких і духовних практик.
Жінка-Лев
Починається новий місячний цикл, а значить, жінкам-Левам варто зайнятися переглядом планів, а також розширенням своїх кордонів і можливостей. Якщо активно взятися за роботу на цьому тижні, будуть по плечу будь-які складності. Ключові якості – самодисципліна, здатність бачити перспективу, чітко вибудовувати справи і слідувати наміченим планам. Правда, може здаватися, що справи просуваються недостатньо швидко, але сприятливих можливостей і щасливих випадковостей буде з надлишком. Успіх гарантований при твердій впевненості в собі.
Жінка-Діва
На цьому тижні у жінок-Дів буде шанс переконатися в справедливості прислів’я «немає лиха без добра». Погані, на перший погляд, обставини в підсумку призведуть до успіху і благополуччя. Так що не потрібно нарікати на долю і опускати руки: цілком ймовірно, що під виглядом проблем до Дівам прийдуть вдалі події і щасливі зміни. Найважливіше – не втрачати контроль над роботою і важливими справами, навіть якщо обставини цього тижня занурять в меланхолію. Щоб взяти від життя найкраще, потрібно налагодити внутрішню гармонію.

Жінка-Терези
Молодик в Раку може стати для жінок-Терезів як джерелом проблем, так і шансом почати нове життя. Щоб побачити в тому, що відбувається не проблеми, а можливості, потрібно прояснити думки і позбутися від внутрішнього негативу. Вийти зі смуги невдач завжди хочеться переможницею, і на цьому тижні з цим не виникне труднощів: виграє той, хто проявить оперативність і гнучкість, буде уважний до підказок душі і відкритий до можливостей, які принесе цей тиждень. Головні союзники – жвавість розуму і оптимістичний настрій.
Жінка-Скорпіон
Зовнішні обставини цього тижня будуть сприяти роботі, однак багато жінок-Скорпіони можуть відчути накопичується втома. Не варто піддаватися внутрішньої млявості і відмахуватися від «необов’язкових» справ: якщо не вирішити дрібну проблему, на яку не буде потрібно багато сил, потім з неї може непомітно вирости критична ситуація. Важливо: на тижні з 20 по 26 липня можна щось вирішувати, тільки будучи впевненою в своєму рішенні на 100%. Тому важливо аналізувати кожен свій крок, ставити все під сумнів, чи не обманюватися самим і не обманювати очікування оточуючих.

Жінка-Стрілець
Вплив Молодика може змусити впасти в дитинство і завередував. На початку тижня представниці Стрільця можуть піти проти логіки і здорового глузду, зробити навіжений вчинок. Астрологи радять поставитися до цього, як до сигналу про те, що «внутрішня жінка» втомилася і вимагає уваги і турботи. Справа за малим: влаштувати собі відпочинок посеред напруженого тижня, надіти улюблену сукню, включити хорошу музику. Організм буде вдячний за виявлену турботу і віддячить припливом сил і натхненням, якого вистачить, щоб сміливо піти за своєю мрією.
Жінка-Козеріг
Молодик в Раку з самого понеділка може втомити, викликати занепад сил і втрату мотивації. Необхідна правильна реакція на подібні тенденції: якщо потрібен прорив в поточних справах, прямо з ранку 20 липня скомандуйте собі: «Вперед!» – і починайте діяти. Той, хто не стане баритися і сумніватися, практично відразу відчує приплив сил і творчої енергії. Навіть якщо ваша робота прямо не пов’язана з творчістю, є шанс зловити стан потоку, знайти і застосувати оригінальні ідеї. В цьому плані відмінною підказкою стануть прикмети: навіть дрібне, але незвичайна подія (несподіваний дзвінок або знайдена річ) може дати новий напрямок думки.
Жінка-Водолій
Час для подвигів в ім’я роботи, особистих відносин і кар’єрного зростання настане після вівторка. А на початку тижня жінкам-Водоліям зірки радять співвідносити сили і можливості з реальним станом речей. Не варто будувати повітряні замки: якщо потрібно вирішити щось важливе, краще записати всі аргументи за і проти – так буде краще думатиметься і швидше знайдуться вдалі ідеї. Можуть виникнути ситуації, в яких доведеться відстоювати свої права – в тому числі і юридичним шляхом. Спокій і наполегливість допоможуть захистити свої інтереси.
Жінка-Риби
Ключем до успіху жінок-Риб в кінці липня стане обачність: тиждень може виявитися дуже напруженою, конфліктної та проблемною. Енергії планет повільні, приземлені і закликають докладніше вникнути в кожну деталь, точніше визначити цілі в житті і чіткіше скорегувати курс до їх досягнення. Може бути прикро, що процеси просуваються не так швидко, як хотілося б, але важливо не піддаватися фрустрації, зберігати рівний темп і тверезу голову. При такому підході відмінно піде навчання, пошук корисної інформації і вдалих рішень.