Жіночий гороскоп на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року

Астрологи розповіли, що чекає на представниць різних Знаків Зодіаку в період з 21 по 27 число цього місяця.

А корисні поради експертів допоможуть кожній жінці досягти успіху у всіх сферах життя, підказавши, як у будь-якій ситуації залишатися на висоті.

Жінка Овен
Прекрасним Овнам доведеться багато спілкуватися та працювати. Тиждень буде дуже активним, тому доведеться постійно адаптуватися до змін. Ці сім днів серед жінок усіх Знаків Зодіаку Овни стануть лідерами за кількістю заплутаних ситуацій. Наприкінці тижня Овни жіночої статі відчують пробудження внутрішньої сили та інтелекту. Щоб працювати було простіше, важливо активувати роботу мозку вже у понеділок. Відкладати важливі справи на потім зараз точно не можна.
Жінка-Телець
Астрологи дають Тельцям цінну пораду: важливо ретельно зважувати кожен крок, адже Венера схиляє до необдуманих рішень. Жінки цього Знаку матимуть можливість кардинально змінити життя і стати щасливішим. Ще нічні світила допоможуть Тельцям прекрасної статі позбутися туги та зневіри. Найбільшою помилкою цього тижня стане гонитва за недосяжним ідеалом. Щоб не витратити даремно час та свої сили, не варто орієнтуватися на поради оточуючих, чужу думку та стереотипи. Важливо послухати внутрішній голос.
Жінка-Близнюки
Невеликі хвилювання чекають на Близнюків прекрасної статі у сфері грошей. Позитивний вплив Меркурія допоможе втриматися на плаву і обернути проблеми та негаразди собі на благо. Головне — не пускатись у сумнівні авантюри. Ретроградний Юпітер у четвер позбавиться зворотного руху. Це вказує на те, що на представниць цього Знаку чекають позитивні зміни. У ці сім днів їх ніхто не відволікатиме, так що вийде зайнятися улюбленою справою і досхочу попрацювати, побути з сім’єю, з коханим чоловіком. Головне зараз – оточити себе добрими людьми.

Жінка-Рак
За прогнозами астрологів, дами цього Знаку легко залишать за бортом все, що заважає їм насолоджуватися життям і розвиватися. Водночас саме у травні вони зможуть виправити помилки минулого та зробити правильні висновки, наблизитись до реалізації планів. Робота може виявитися дуже напруженою та складною. Раніше ми розповідали, що робити, якщо вона витягує усі сили. Ракам слід розставити пріоритети правильно. Юпітер відкриє перед цими дамами цікаві можливості наприкінці тижня, а також запустить деякі важливі процеси у сфері кохання.
Жінка-Лев
Астрологи рекомендують Левам бути обережними, не розповідаючи нікому про свої справи і плани на тиждень. Тиждень за прогнозами астрологів принесе спонтанні зустрічі, несподівані дзвінки, двозначні пропозиції. Основне завдання жінок-Львів зараз — відкрити щось нове, щоб знайти нову мотивацію. У спілкуванні з людьми варто остерігатися шпильок і загалом намагатися обходити стороною неприємних співрозмовників.
Жінка-Діва
Дівам прекрасної статі належить дуже багато спілкуватися з незнайомими людьми. Важливо заздалегідь впізнавати характер тієї чи іншої людини, щоб не допускати помилок у спілкуванні. Меркурій допоможе Дівам в активізації інтуїції, яка стане в нагоді на початку тижня увійде. Це буде не дуже простий період, який вимагатиме повної концентрації. У цей час жінки-Діви можуть спалахнути новими ідеями, причому дуже корисними.
Жінка-Терези
Терези можуть з 21 по 27 число зустріти на своєму шляху нову важливу людину. Головне зараз — не вірити тому, хто цього не заслуговує. Можна переключити увагу з кохання на роботу, але не навпаки. Присвятивши час справам, Терези зможуть отримати подарунок від долі, причому в той момент, коли його найменше чекатимуть. Чекати, що ситуація у житті зміниться сама собою, не варто. Не можна більше чекати та відкладати справи на потім. Венера слабка, тож про відпочинок теж забувати не варто.
Жінка-Скорпіон
Жінкам, народженим під Знаком Скорпіона, варто прислухатися до своєї інтуїції. З 21 по 27 число настане найсприятливіший час для ремонту, домашніх справ, зміни зовнішності. Прийде взяти всю свою волю в кулак. Ухвалені рішення неодмінно вплинуть на подальшу долю, тому краще бути максимально відповідальними. Вони ж будуть корисні і для тих, хто поки що лише у пошуках кохання.

Жінка-Стрілець
Жінки цього Вогняного Знака зможуть втілити у реальність свої мрії. У цьому плані для них корисною стане сила думки. Потрібно думати про хороше і вірити у себе. Активний Меркурій у Стрільці вказує на те, що пробив зоряний час для жінок цього Знака. Ці сім днів вони нарешті зможуть досягти того, про що давно мріяли: нове робоче місце, увага чоловіка. Все це стане реальним за умови, що Стрільці перестануть сумніватися у собі та ховатися за маскою байдужості. Виконання планів та реалізація цілей вимагають від цих жінок активності.
Жінка-Козеріг
Причиною стане тривога та втома. Жіноча енергетика дивовижна та незвичайна, тому далеко не завжди виходить зрозуміти, звідки береться невпевненість чи, навпаки, сильна наснага та ментальна сила. Цього тижня Козероги спочатку втратять оптимізм та мотивацію через негативний аспект Венери та Меркурія у понеділок, а потім до них повернеться ентузіазм через припинення ретроградного руху Юпітера 25 числа.

Жінка-Водолій
Нічні світила дадуть цим жінкам важливі зміни. Для цих жінок настає час активності, але тільки з вівторка. У понеділок краще не робити різких кроків. Наприкінці тижня можна згаяти час на сім’ю. Це чудовий час для виховання дітей, зустрічей із родичами. Наприкінці тижня корисно робити дорогі покупки. Меркурій додасть Водоліям енергії, сміливості, активності, напору та цілеспрямованості.
Жінка-Риби
Прекрасних риб чекають грандіозні зміни у житті. Злякати позитив і успіх можуть негативні слова, невпевненість, бездіяльність. Цього тижня будуть і щасливі моменти — наприклад, у справах та роботі. Астрологи радять бути обережнішими у конфліктних ситуаціях. Дотримуючись нейтралітету, можна уникнути проблем. Представницям даного Знаку не варто відмовлятися від поставлених раніше цілей: все найкраще починається з малого, тому, здійснюючи ті чи інші кроки, Риби стануть успішнішими. Не потрібно витрачати сили та час на марні заняття.