Жіночий гороскоп на тиждень з 22 по 28 серпня 2022 року.

Літо наближається до свого завершення. Настає останній повноцінний тиждень серпня.

Експерти розповіли, якою вона буде для представниць кожного із Знаків Зодіаку.

Жінка Овен
Перше, що варто пам’ятати Овнам прекрасної статі ці сім днів — нікому не можна розповідати про свої плани. Це має допомогти у збереженні та примноженні успіху. Венера зараз у Львові, тому зараз не найкращий момент для вирішення серйозних питань. Планети схилятиме Овнів до того, щоб корпіти над роботою і займатися іншими справами, які потребують уваги. Творчий потенціал теж виявиться зниженим, тому представниця креативних професій краще покладатися на ті рішення та методи, які вже перевірені часом.
Жінка-Телець
З понеділка по суботу складно протистоятиме бажанню втекти від роботи та справ. Потрібно працювати в поті чола, але противитися тому, що дарує багато позитивних емоцій, теж не варто. Планети не допоможуть прекрасним Тельцям зрозуміти, як і чим варто займатися у цей складний час. Астрологи радять надихатися книгами та фільмами, пробувати себе в нових сферах, але не забувати про першорядні справи. Якщо на початку тижня потрібно буде відновлювати енергію та сили самостійно, то в неділю це допоможе зробити швидше позитивний аспект Венери та Сатурна.
Жінка-Близнюки
Справа в тому, що з 22 по 27 серпня її витрата буде підвищеною. Імовірність появи втоми вже першого дня тижня буде досить високою. Жінкам цього Знака бажано слідувати прийнятим планам. Не варто відмовлятися від жодних ділових зустрічей та завдань, змінюючи розклад в останню хвилину. Астрологи радять знайти час для зустрічі із батьками. Також важливо приділяти час коханому чоловікові, дітям, подругам.

Жінка-Рак
Кохання та пошуки другої половинки для Раків жіночої статі зараз можуть вийти на перший план. Найголовніше — чітко спланувати справи на цей тиждень, залишивши час для спілкування та розваг. Зараз цим жінкам потрібне суспільство та нові контакти. Спілкування допоможе зрушити з мертвої точки. Близькі люди нададуть підтримку за потреби, тому не треба боятися звертатися до них за підтримкою, порадою, добрим словом.
Жінка-Лев
Прекрасним Левам у ці сім днів потрібно постійно залишатися у тонусі. Інакше проблем спіткають їх і візьмуть над ними гору. Немає часу для роздумів та самобичування. Не варто шкодувати про минуле і надто багато думати про майбутнє. Настав час діяти. Важливі життєві зміни прийдуть лише у вересні, тому жінкам-Левам астрологи потрібно просто трохи почекати. За наявності вільного часу астрологи радять левицям зайнятися вирішенням проблем своїх родичів та другої половинки. У роботі вимагатиме прояв терпіння, а в коханні – щирості.
Жінка-Діва
Венера не налаштовує Дів на порозуміння з оточуючими. Негативний Марс у Близнюках теж порушить комунікацію. Ретроградний Уран з 24 числа теж негативно впливатиме на настрій та удачу Дів. Цього тижня не варто боятися звертатися по допомогу до близьких. Якщо спроби поговорити про щось важливе з коханим чоловіком закінчуються образами, краще не намагатися знову достукатися до нього. Почати тиждень краще зі збирання за правилами фен-шуй. Зараз дуже важливо позбавитися всього старого, щоб залучити щось нове.
Жінка-Терези
У Терезів очікується проблемний тиждень і великою кількістю дрібних негараздів, які можуть вивести цих жінок із себе і змусити нервувати. У астрологів є й хороші новини для жінок-Терезів: у неділю планети повернуть цих жінок на хвилю ентузіазму. Брати штурмом заповітну мрію в будні точно стоїть — занадто багато труднощів. Але можна почати спокійно та обережно наближатися до мети. Для цього краще діяти максимально обережно.
Жінка-Скорпіон
Люди, чия думка справді важлива для жінок-Скорпіонів, зможуть оцінити їхні нові ідеї та плани. Це дозволить жінкам цього Знаку Зодіаку зміцнити своє становище на роботі. Те, що вони зроблять зараз, допоможе їм отримати в найближчому майбутньому те, про що вони давно мріяли. Здебільшого успіхи стосуватимуться любовної сфери. Скорпіони зможуть отримати привабливого чоловіка або зміцнити існуючі відносини. Цього тижня жінки цього Знака ризикують почути деякі зауваження на свою адресу. Астрологи вважають, що це може бути цілком конструктивна критика.

Жінка-Стрілець
Стрільцям важливо уникати конфліктів, щоб не пробуджувати в Марсі погану енергію. Особливо важливо бути спокійними 24 числа, коли Уран стане ретроградним. Навіть якщо перемогти у суперечці, все одно залишиться їсти ризик виявитися неправим. Не варто втрачати віру в себе і засмучуватись по дрібницях, адже на вихідних все налагодиться. До суботи важливо зберігати спокій та не піддаватися на провокації. Жінка-Козеріг
Приємних випадковостей у період з 22 по 28 число буде мінімальна кількість, тому доведеться шукати щось хороше самостійно. Марс вставлятиме палиці в колеса. Через нестабільний вплив планети-покровителя прекрасні Козерога будуть змушені приймати складні рішення, зустрічати на шляху дилеми. Можливо, доведеться попрощатися з чимось дорогим серцю, вийти за межі зони комфорту. На жаль, тільки так можна залишитися на плаву у ці сім днів.

Жінка-Водолій
У середу стане ретроградним Уран. Це певною мірою відкриє розум жінок-Водолєєв, подарує нові емоції, що запам’ятовуються. На представниць цього Знаку чекає несприятливий час, в який поки не варто пробувати щось нове. Зараз точно не варто змінювати імідж та заводити нові романтичні знайомства. Для чого справді добре підходить цей тиждень, то це для вирішення кармічних завдань. Венера все ще у Леві, а отже, зараз необхідно спиратися на логіку. Довіряти своїм почуттям та інтуїції поки що не варто.
Жінка-Риби
Планети зазвичай налаштовують жінок цього Знака на творчий і романтичний, або на діловий лад. На цей раз прекрасним Рибам не варто налаштовуватися взагалі ні на що. Потрібно просто плисти за течією та вирішувати проблеми у міру їх надходження. Там, де захочеться виявити нестандартний підхід, краще цього не робити. Логіка буде продуктивнішою. Зараз ідеальний час для відпочинку, проведення часу вдома, на самоті, релаксації.