Жіночий гороскоп на тиждень з 24 по 30 жовтня 2022 року.

Починається новий та завершальний тиждень жовтня. Для жінок, як і для людей загалом, вона буде дуже непростою.

Астрологи розповіли, як можна вижити представницям кожного із Знаків Зодіаку, зберігши успіх та удачу.

Жінка Овен
У такий небезпечний час, як зараз, Овнам дуже важливо пам’ятати про одну просту істину. Мовчання — золото, тож треба пам’ятати про п’ять речей, про які не можна розповідати стороннім. В іншому випадку жінки-Овни можуть дуже сповільнитися в русі до своїх цілей, а також втратити удачу, нажити нових ворогів. Досягти хороших результатів та успіху в кар’єрі та коханні буде непросто, тому краще сфокусуватися на збереженні того, чого вже вдалося досягти. Надто високі амбіції зараз не принесуть нічого доброго.
Жінка-Телець
Більшість сфер принесе чудові результати Тельцям у понеділок. У вівторок досягти цілей та виконати бажання буде набагато складніше через затемнення. Далі Тельці можуть заповнити недолік мотивації, але з п’ятниці натхнення, творення та потяг до кохання у цих жінок можуть зійти нанівець. У будь-який із семи майбутніх днів і особливо в неділю важливо починати день із любові до себе та до світу, щоб не провокувати появу проблем.
Жінка-Близнюки
Коні тижня і особливо неділю краще провести далеко від сварок і конфліктів — це може бути небезпечним через негативний Марс, який пробуджує в жінках агресію і вбиває в них жіночність і красу. Навіть спокійне обговорення проблем із коханим чоловіком та родичами навряд чи увінчається успіхом: покровитель-Венера перебуває в дисгармонії з минулого тижня. Тиждень буде непростим через емоційний негативний сплеск, але на шляху цих жінок може зустрітися особистість, яка несе щастя.

Жінка-Рак
Правило всім жінок цього Знака одне: важливо демонструвати оточуючим свій гарний настрій. Напередодні листопада астрологи особливо рекомендують займатися терміновими справами або хоча б скласти приблизний план справ на ці сім днів і наступного тижня теж. У вівторок під впливом затемнення прекрасних Раків відвідуватимуть негативні думки, сумніви та страхи.
Жінка-Лев
Це буде тиждень, на якому Левам потрібно мислити позитивно за будь-яку ціну, навіть якщо всередині вибухнула війна. У понеділок буде останній сприятливий день для зміни зачіски. Сил і енергії у жінок даного Вогняного Знака буде дуже багато, але краще все ж таки уникати трудових подвигів і вдумливо підійти до розподілу навантаження. Нестандартний, креативний підхід — найкраща стратегія цього тижня. Головне – уникати непотрібних ризиків.
Жінка-Діва
Діви входять до найсильніших жінок за Знаком Зодіаку, але навіть їм доведеться несолодко в період з 24 по 30 жовтня. Вони зможуть заробити грошей, але важливо не те скільки, а те, як. Понеділок, середа та четвер будуть відносно добрими днями для фізичної та інтелектуальної активності. У п’ятницю та вівторок у жодному разі не можна йти на обман, хитрість та прояв агресії. Це може сильно зіпсувати прекрасним Дівам карму і відкинути їх назад. Вихідні можуть бути відзначені різкими змінами в настрої, тому 29 і 30 число краще провести вдома на самоті.
Жінка-Терези
Терезам знадобиться обачність, уважність і зібраність. Це допоможе нівелювати негативну поведінку зірок та планет. Терезам варто пам’ятати про закон рівноцінного обміну, оскільки все слідуватиме саме йому. Якщо захочеться отримати допомогу від іншої людини, важливо буде просити підтримки тих, кому доводилося допомагати раніше. Не слід забувати, що добро породжує добро, а погані вчинки приваблюють лише негативні речі. Терезам потрібно прагнути гармонії з собою і зі світом у такий непростий і непередбачуваний час.
Жінка-Скорпіон
У Скорпіонів під дією затемнення і наприкінці тижня через негативний Марс, Меркурій і Юпітер можуть почати з’являтися сильні розбіжності з тими, кого вони люблять. Енергетичні запаси цих жінок будуть знижені через Венеру, яка ослабла минулого тижня. У житті представниць цього Водного Знаку можуть відбутися серйозні зміни, причому не найприємніші. Скорпіонам доведеться часто відволікатися до сімейних проблем. Зараз важливо дотримуватись плану.

Жінка-Стрілець
Прекрасним Стрільцям зараз у жодному разі не можна зациклюватися на минулому. Це буде вкрай корисною навичкою в такий несприятливий час. Небезпечна активність планет позбавить Стрільців удачі у п’ятницю, суботу та неділю. Це невдалий тиждень для з’ясування стосунків із партнером. Для багатьох жінок цього Знака звільнення від навислих проблем у діловому та особистому житті стане нормою. Найголовніше — визначитися, в якому напрямку рухатись далі.
Жінка-Козеріг
Цього тижня починається зростання Місяця, тому важливо ознайомитись із секретами омолоджування на цій фазі. Зірки та планети не в дусі, тому роботу та домашні справи можна поставити на паузу та спробувати дочекатися, доки ситуація не стабілізується. Настрій представниць цього Знака може сильно постраждати через зрив планів, але астрологи вважають, що потім все складеться максимально добре.

Жінка-Водолій
Астрологи також попереджають: наступний тиждень – не затишшя перед бурею, а час самої бурі. Не варто чекати спокою та розміреності. На роботі або в особистому житті почнуться різні активні процеси і не найприємніші зміни. Необхідно навести лад у думках і планах, поки це можливо. Потрібно активізувати свою жіночу енергію на початок п’ятниці. Настав час зайнятися собою та спробувати подолати образи.
Жінка-Риби
Через слабку Венеру Риби втратять сили і енергію. Меркурій наприкінці тижня позбавить цих жінок товариськість, тому провести вихідні краще не серед друзів чи родичів, а на самоті. Шлях до гармонії риби зможуть знайти лише при вирішенні якихось легких повсякденних завдань. Найголовніше для цих жінок зараз – позбутися токсичних налаштувань, щоб не програмувати себе на поразку. Астрологи радять стримати імпульсивність, а також уважно стежити за витратами.