Жіночий гороскоп на тиждень з 26 грудня 2022 року по 1 січня 2023 року

Астрологи розповіли, як останніми роками жінки різних Знаків Зодіаку можуть уникнути проблем.

Гороскоп допоможе вам подолати перешкоди на шляху до успіху, правильно проводити 2022 та зустріти 2023 рік.

Жінка Овен
Наприкінці року зросте конфліктність та конкуренція, а також ризик словесних перепалок і навіть невмотивованих образ. У любовній сфері жінкам цього вогняного знаку допоможуть білі змови. У роботі їм краще не поспішати із рішеннями. Особисті відносини та відносини можуть вимагати підвищеної уваги. Не варто ігнорувати проблеми, щоби не проводити рік на хвилі негативу. Через негативний вплив Меркурія з’явиться ризик домашніх конфліктів та сімейних проблем, тому краще наперед налаштуватися на мирний лад і бути готовими до переговорів.
Жінка-Телець
Астрологи рекомендують прекрасним Тельцям подумати над тим, як поєднатися з сім’єю для досягнення спільних цілей. Це допоможе зблизитися та уникнути проблем у спілкуванні на початку наступного року. Можна разом зайнятися прибиранням та підготовкою до свят. Разом із коханим чоловіком можна зайнятися готуванням, походом по магазинах. Найважливіше — якнайменше нервувати. Юпітер зараз у сильній позиції, отже, настрій жінок-Тельців буде відносно стабільним.
Жінка-Близнюки
Астрологи рекомендують Близнюкам організувати свої робочі будні так, щоб вистачало часу на релаксацію та хобі. Також важливо уникати сварок, особливо із близькими людьми. Спекотні суперечки та обмін претензіями з партнером можуть створити тріщину у відносинах. З добрих новин — на початку тижня жінки-Близнюки відчують творче піднесення, що дозволить їм вирішити багато проблем набагато швидше. Ретро-Меркурій украй небезпечний для жінок того Знака, тому їм варто уникати спілкування з токсичними людьми.

Жінка-Рак
Для жінок-раків зірки та планети приготували випробування деякі випробування. У спілкуванні з подругами, родичами, другою половинкою чи дітьми можливі розбіжності. Астрологи радять наголосити на пошуку компромісів і втриматися від криків, щоб до кінця тижня відчути, що всі проблеми залишилися позаду. Це допоможе зустріти 2023 рік у правильній атмосфері. Сильний Юпітер допоможе прекрасним Ракам знайти нові таланти. Не варто переживати, якщо не вийде це зробити, адже кожен знак має свій дар.
Жінка-Лев
Емоційно заряджена енергетика планет не завадить Левам прекрасної статі завершити важливі справи вчасно. Цього тижня не можна нічого відкладати на потім. Важливо слідувати розкладу та бути відповідальнішим. Так усі цілі Львів будуть досягнуті якнайшвидше. Енергетика представниць цього Знаку зараз на підйомі завдяки позитивному впливу Юпітера та Нептуна. Понеділок, вівторок та середа стануть ключовими днями цього періоду. Сплеск енергії та наснаги краще спрямувати на реалізацію робочих планів, а також на спокусу чоловіків.
Жінка-Діва
Водночас початком ретроградного руху Меркурія жінок-Дів очікує і на зростання чутливості: емоційний стан у ці 7 днів може виявитися нестабільним, тому астрологи радять не створювати проблеми на рівному місці, уникати чуток і пліток і не довіряти внутрішньому голосу. Астрологи повідомляють, що кожен день, починаючи з четверга, може бути сповнений різними негараздами. Причиною появи стане погіршення швидкості мислення.
Жінка-Терези
Подолати труднощі Терезам вдасться досить швидко, але лише за допомогою підтримки близьких людей. Чи призведуть ці труднощі до серйозних наслідків, важко сказати, але в жодному разі не варто залишати події цього тижня без уваги. Удача буде залежати від настрою Терезів та їх настрою. Цим жінкам варто побоюватися хитрунів та маніпуляторів, адже вони можуть зіпсувати їм життя. Важливі справи та плани, пов’язані з покращенням життя або коханим чоловіком та сім’єю, можуть бути ускладнені дрібними перешкодами. Потрібно просто набратися терпіння.
Жінка-Скорпіон
Вплив Юпітера в Овні допоможе жінкам-Скорпіонам знайти правильний шлях у житті та наблизитися до досягнення поставлених раніше цілей. Побоюватися варто лише невпевненості. Через зміну енергетики Меркурія можуть виникнути проблеми з працездатністю, а також сварки з колегами, що перед новим роком стане не найкращим розкладом. Виправити ситуацію на свою користь, а заразом позбутися втоми та негативу допоможе наявність мотивації та почуття міри у всьому.

Жінка-Стрілець
Прекрасним Стрільцям наприкінці року дуже важливо розуміти, що слова впливають на карму, здоров’я та матеріальне благополуччя. Через Меркурія ці жінки можуть говорити багато зайвого та необдуманого. Їм варто вчасно себе смикати, щоб не відлякувати удачу. Цих дам із четверга чекає занепад сил, оскільки той самий Меркурій перейде в слабку позицію.
Жінка-Козеріг
Планети та зірки можуть стати причиною конфліктів між Козерігами та їхніми близькими людьми. Однак якщо представниці цього Знаку зуміють виявити толерантність, то зможуть зберегти сильний зв’язок із партнером та родичами. Не виключено, що з 26 грудня по 1 січня доведеться дуже багато працювати. Це означає, що перед початком 2023 року потрібно буде як слід відпочити. Раніше експерти розповідали, як відновити енергію за вихідні. Саме цим наприкінці тижня і варто зайнятися чудовим Козерогам.

Жінка-Водолій
Астрологи попереджають: спостерігається ризик появи негараздів у всіх сферах, тому варто підготуватися до такого варіанта розвитку подій. Важливо продовжувати сміливо дивитися вперед і не засмучуватись по дрібницях. Дар переконання, властивий Козерогам, буде доречним. Найщасливіші дні — понеділок, вівторок та неділя. Якщо Водолії будуть готові до глобальних життєвих змін, то на них чекає успіх.
Жінка-Риби
Для Риб зараз високий ризик наговорити зайвого та пересваритися з близькими, тому головне завдання – самоконтроль. Риб часто відносять до найнедоступніших жінок за Знаком Зодіаку, однак у ці сім днів любовна стратегія має бути іншою. Важливо, навпаки, бути відкритими та готовими йти на контакт. Недоступність може зіграти з Рибами злий жарт. У роботі та бізнесі Риб чекають успіхи. Астрологи радять жінкам цього Знака діяти і не сумніватися в собі, тоді у них все вийде. Підготовку до свят краще розпочати заздалегідь, щоби останні дні року пройшли спокійно.