Жіночий гороскоп на тиждень з 27 червня по 3 липня 2022 року.

Непомітно для нас закінчується перший місяць літа і настає липень. Цей тиждень виявиться не найпростішим, але не обов’язково падати духом.

Жіночий гороскоп допоможе вам подолати основні труднощі цього періоду та стати щасливішими.

Жінка Овен
Прекрасним Овнам потрібно почати з того, щоб навчитися бачити добре навіть у негативних ситуаціях. Всесвіт не допустить того, щоб жінки цього Знака страждали від дій Нептуна. Попереду на Овнів чекають важкі будні, через які може згаснути позитивний настрій. У такому стані може постраждати уважність. Також постраждає проникливість Овнів, яка допомагає їм розуміти, коли їм брешуть або коли хтось лукавить, лицемірить.
Жінка-Телець
Астрологи радять Тельцям у період з 27 червня по 3 липня звертати увагу на дивні передчуття, випадковості та сни. Абсолютно все матиме велике значення. Тільцям, яким не щастить у коханні, може закратися в голову думка про те, що на них прокляття чи вінець безшлюбності. Не слід робити таких серйозних голослівних висновків. Астрологи радять жінкам-Тільцям із впевненістю йти до своїх цілей. У понеділок та вівторок планети можуть породити небезпечні сумніви.
Жінка-Близнюки
Близнюкам зараз важливо проаналізувати те, що відбувається, поставити собі правильні питання, на які важко знайти відповідь. Рухатися назустріч мрії краще зваживши всі за і проти. Цей тиждень чудово підходить для того, щоб створювати щось нове, а також для того, щоб позбавлятися всього зайвого. Наприклад, можна спробувати позбутися поганих спогадів. Нептун у ретро-фазі, але Меркурій все ще може допомогти Близнюкам на шляху до цілей, так що не потрібно опускати руки.

Жінка-Рак
Нептун може втягнути жінок-Раків у кругообіг не найприємніших подій. Також прекрасним дамам цього Знака варто очікувати спроб з боку оточуючих почати маніпулювати ними. Багато людей переслідуватимуть корисливі цілі. Астрологи радять триматися подалі від чужих справ, чуток та здогадів — це негативно вплине на мотивацію та змусить зійти з обраного шляху. Дуже важливо боротися зі стресом, якого буде в житті Раків більш ніж достатньо.
ЛЕВ – Дама Жезлів
Леви зіткнулися з перешкодами. У вас складається враження, що оточуючі зовсім перестали вас розуміти. Ви ніби розмовляєте різними мовами, і це іноді провокує конфлікти. Спробуйте бути менш вимогливими до оточення. Складнощі у спілкуванні не означають, що проти вас готується змова. Може, ви просто втомилися?
ДІВА – Паж Кубків
Гороскоп для Дів завтра пророкує деякі зміни. Якщо ви адекватно відреагуєте на них – вони будуть вам “в плюс”. Якщо злякаєтеся – можете потрапити у незручну ситуацію. День буде сповнений несподіванок, тому постарайтеся бути готовим до всього.
ТЕРЕЗИ – Король Жезлов
Король Жезлов, що випав вам у розкладі на суботу, говорить про те, що будуть величезні зміни на краще. Напевно, ви довго чекали на те, що ваші старання оцінять. І ось, настав той момент, коли всі захоплюватимуться вашими талантами та витримкою. Радійте і насолоджуйтесь – ви цього заслужили.
СКОРПІОН – Двійка Денаріїв
Гороскоп сьогодні для Скорпіонів радить їм зосередитися на незавершених справах. Насправді ви зможете їх швидко закінчити і з легкістю відпочивати усі вихідні. Просто зберіться і зробіть ривок, адже вам все під силу.

СТРІЛЕЦЬ – Туз Денаріїв
Гороскоп на сьогодні пророкує Стрільцям день, який асоціюватиметься із вибором. Вам надійде дуже цікава пропозиція, від якої буде важко відмовитися. Але краще зайвий раз зважте всі за і проти, тоді картина проясниться. Не поспішайте погоджуватися, можливо, на вас чекає велика кількість труднощів.
КОЗЕРІГ – Сімка Мечів
Гороскоп на суботу обіцяє Козерогам успішний старт вигідної справи. Раніше ви сумнівалися, чи варто починати рухатися в цьому напрямку, довго все обмірковували і нарешті настав час діяти. У вас неодмінно все вийде, особливо якщо плани та наміри стосуватимуться фінансової сфери життя. Тільки вперед!

ВОДОЛІЙ – Десятка Мечів
Гороскоп на завтра готує Водоліїв до тимчасових труднощів. Вони принесуть вам малоприємні емоції, проте при цьому зможуть загартувати від серйозніших негараздів. Якщо ви з гордістю перенесете все, що звалиться на вашу голову – радійте, далі прийде величезна радість.
РИБИ – Туз Жезлов
Риби потребують змін, тому що їх життя стало трохи нудним і сірим. Подумайте над тим, що вам заважає рухатися далі і чого варто було б позбутися. Не бійтеся робити шалені вчинки, коли, якщо не зараз? Інакше можете приректи себе безперспективне існування.