Жіночий гороскоп на тиждень з 27 липня по 2 серпня 2020: всі знаки зодіаку

Липень на прощання подарує нам своє тепло і щастя: наступний тиждень буде переважно сприятливою. Найголовніше – знати, чого очікувати і до чого готуватися на стику липня і серпня.

За словами астрологів, тиждень буде активною і сприятливою для тих, хто ставить перед собою глобальні цілі.

Жінка-Овен
Астрологи радять зібратися з силами: всі починання доведеться просувати з боєм. Оточуючі не повірять на слово, і навіть дар переконання і надихаючі мови не допоможуть Овнам досягти успіху в справах. Секрет успіху на цей тиждень простий – приготувати серйозні аргументи, щоб доступно пояснити людям свої наміри. Стресові фактори можуть сильно втомити, тому якщо сили покинуть на початку тижня, то не варто вичавлювати їх до кінця, краще взяти паузу і відновитися.
Жінка-Телець
Тельцям астропрогноз пророкує період, який зажадає серйозного вибору. Не варто витрачати вільний час на рефлексію і сумніви, краще твердо йти вперед і зберігати свої цілі в таємниці. Досягти успіху не вийде, якщо присвятити в свої плани велику групу людей.
Жінка-Близнюки
Настає чудова тиждень, яка допоможе знайти шлях до щастя. Близнюкам можна записувати бажання, працювати над собою, аналізувати минуле. Замість того, щоб витрачати час на вирішення чужих проблем, варто знайти щось для себе: наприклад, нові захоплення, нову роботу, нові відносини.
Найголовніше в кінці липня – перестати соромитися своїх цілей і бажань: дуже важливо відкрито висловлювати мрії, і тоді вони обов’язково здійсняться.

Жінка-Рак
Ракам астрологи радять продовжувати рух до цілей, які були поставлені в минулі місяці. Зірки не обіцяють, що успіх прийде строго з 27 липня по 2 серпня, але в цей період точно вийде відзначити перші позитивні результати. Всесвіт зараз відповість на будь-яке прохання і підтримає тих, хто проявляє рішучість, головне – не обманювати себе, досягаючи одного, а таємно бажаючи іншого.
Жінка-Лев
У центрі слухаючи Левів на цьому тижні буде сфера відносин. Астрологи повідомляють, що підвищене навантаження на роботі може стати причиною конфліктів з коханим чоловіком. Втім, якщо були поставлені цілі і терміни, не варто відмовлятися від наміченого: куди простіше буде домовитися з партнером і знайти компроміс, який влаштує всіх. Тих, хто зуміє проявити гнучкість, зірки нагородять можливістю стати щасливішим.
Жінка-Діва
На цьому тижні у жінок, народжених під сузір’ям Діви, виникне чимало проблем. Впевненість в собі і інтуїція – прекрасні помічники, але навіть цього може не вистачити, щоб подолати всі випробування, які приготували планети. Гороскоп рекомендує на час заховати шипи. Показні серйозність і байдужість можуть зіграти проти Дев, особливо в сфері любові. Краще зробити акцент на позитивному мисленні, ніжності і чуйності.
Жінка-Терези
Завдяки впливу планет-покровителів Ваги на цьому тижні забудуть, що таке смуток. Зірки забезпечать їм великий заряд енергії, наснаги та оптимізму, і це стане ключем до нового життя і нових перемог. Їм буде під силу все, що раніше здавалося нереальним: наблизитися до вирішення нерозв’язною проблеми, знайти вихід із безвиході. Тимчасово зникнуть будь-які перешкоди, щоб Ваги змогли виконати задумане і повірити в краще.
Жінка-Скорпіон
Представниці Скорпіона перебувають зараз на порозі приємних змін і подій. Можливо, це раз і назавжди змінить їхнє життя на краще, тому важливо зайнятися збором інформації і організаційними питаннями.
Скорпіонам гарантовано вдалий збіг обставин, а значить, можна сміливо експериментувати і використовувати перевірені способи досягнення успіху. А щоб закріпити досягнуте і легко увійти в нове життя, зірки радять перестати слухати голос сумнівів і невпевненості в собі.

Жінка-Стрілець
Наступний тиждень зарядить представниць Стрільця оптимізмом: в ці 7 днів вийде виконати свої бажання. За словами астрологів, з’являться нові шанси або потрібні підказки. Правда, приймати доленосні рішення поки рано, а от накидати план завдань буде дуже корисно. Планети не схиляють до того, щоб кидати сили на будівництво повітряних замків: навпаки, радять уважно стежити за подіями, що відбуваються і робити висновки.
Жінка-Козеріг
Не перешкоджайте новому – з таким девізом почнеться тиждень для жінок-Козерогів. У найближчі 7 днів буде не зайвим попрощатися з тим, що заважає щасливого життя. Набриднути робота, заздрісна подруга, зламаний телефон, подразнюючу плаття, нездійснені мрії – ось маленький список того, що краде час, сили і можливості. Козероги, що звільнилися від речей-вампірів, негативних установок і токсичних людей, обов’язково привернуть до себе удачу.

Жінка-Водолій
Початок нового місяця може викликати радикальні зміни в житті Водоліїв. Якщо гостро постало питання про зміну призначення в житті, то з цим краще почекати: є небезпека переоцінити свої можливості, прийняти бажане за дійсне.
Всю енергію планет Водоліям зараз варто звернути в самопізнання, тому корисні будуть інтелектуальні заняття, особистісний і духовне зростання, пізнання законів Всесвіту, пошуки сенсу і відповідей на важливі питання. Найважливіше – не втратити зв’язок із зовнішнім світом, надмірно заглибившись в роботу над собою.
Жінка-Риби
Представницям Знака Риби астрологи рекомендують поміркувати над своєю долею і подальшим життям. Буде корисно провести ревізію і позбутися від речей-вампірів, непотрібних зобов’язань, розчарувань, образ і токсичних зв’язків, які гальмують нові починання. Внутрішня сила і готовність до змін – цього достатньо для того, щоб зробити прорив і зруйнувати внутрішні установки.