Жіночий гороскоп на тиждень з 3 по 9 серпня 2020 для всіх знаків зодіаку

Про те, які зміни принесе серпня представницям різних Знаків Зодіаку, розповіли астрологи.

Їх рекомендації допоможуть уникнути проблем і взяти від цього тижня тільки найкраще.

Жінка-Овен
Активність в житті жінок-Овнів почнеться не раніше середини серпня. До цього буде достатньо часу, щоб підготуватися, а головне, зрозуміти, чи потрібно міняти життєві пріоритети, і якщо так, то який взяти курс. Астрологи дають раду на найближчі дні: чи варто займатися тим, що виходить найкраще. Це допоможе не перегоріти, визначитися з цілями, а також не втратити відмінні можливості, які почнуть приходити з 7 серпня.
Жінка-Телець
Особисте життя і робота – дві гарячі теми цього тижня. І те, і інше зажадає від представниць Тельця участі, уваги, турботи і енергії. Вплив планет, зокрема, Венери в Раку, наполягає на тому, щоб приділити більше часу сім’ї і сімейних справах. Але якщо це неможливо, гармонізувати життя вийде за допомогою сприяння близьким у їхніх справах.
Жінка-Близнюки
Серпень для жінок-Близнюків – місяць, коли удача сама піде в руки. Правда, будуть і проблеми: фортуна буде на боці Близнюків, але далеко не завжди вийде скористатися вдалим збігом обставин. Тиждень принесе значні зміни в особистих і робочих справах. Щоб стати щасливішим, астрологи радять жити моментом і не пасувати перед невдачами. Тільки проявивши силу і цілеспрямованість, можна розраховувати на удачу.
Жінка-Рак
На початку серпня жінок, народжених під егідою Рака, чекають дві неприємності – Повний місяць і несподівано з’явилися заздрісники. Це буде складний тиждень, коли потрібно буде навчитися керувати хаосом. Астрологи радять боротися з деструктивними емоціями і не дозволяти нікому себе засмучувати. Корисно буде попрацювати над самооцінкою і зовнішнім виглядом: записатися на Догляду процедури, пройтися по магазинах або просто приємно провести час в компанії близьких подруг.
Жінка-Лев
Початок серпня стане для Левів злітною смугою і часом підготовки до дуже активним змін, які увірвуться в життя і змінять її до невпізнання. Очікувати радикальних перестановок в долі варто не раніше 5 серпня. За словами астрологів, багато нововведення не припадуть до душі, але буде час звикнути до зміни декорацій і планів. У будь-якому випадку, з часом життя повернеться в колишню колію, зате великі проблеми і неприємності надовго підуть з радарів, звільнивши місце для можливості закласти міцну базу свого щастя.
Жінка-Діва
Будь-які спори, конфлікти, а також знайомства з неприємними людьми, – джерело стресу для жінок-Дев на цьому тижні. Зірки радять уникати зайвого спілкування, порожніх розмов і чужих скарг – через це можна втратити всі запаси внутрішньої сили, яку в серпні буде дуже складно заповнити. Якщо захочеться подискутувати, висловити свою думку, обговорити проблеми, то краще за все робити це в близькому колі – там можна буде знайти і розуміння, і підтримку, і участь.
Жінка-Терези
На початку серпня в життя жінок-Терезів складеться ситуація, в якій вони можуть стати жертвою заздрості, обману чи наклепу. Щоб захистити себе і нейтралізувати загрозу, астрологи радять поставити енергетичну захист, бути уважнішими в спілкуванні і не довіряти свої таємниці стороннім. Особливу увагу варто звернути на передчуття і підказки інтуїції: якщо внутрішній голос радять уникати якоїсь людини, потрібно довіритися собі і максимально скоротити спілкування.
Жінка-Скорпіон
У житті жінок-Скорпіонів починається напружений період, обумовлений повним Місяцем, в зв’язку з чим особисті і робочі моменти можуть викликати складності. Астрологи радять Скорпіонам також відрефлексувати, чи достатньо вони відпочивають, наскільки правильне і збалансоване у них харчування. Трохи здорового егоїзму і любові до себе врятують на початку серпня від енергетичного виснаження.
Жінка-Стрілець
Головною темою наступаючої тижня для представниць Стрільця стане повернення подій і людей, які грали в їх минулому головну роль. Астрологи рекомендують проявити незворушність, щоб захистити себе від неприємних ситуацій. Особливо це стосується жінок-Стрільцям, які все ще не розірвали зв’язок з минулим і тільки починають нове життя. Важливо бути готовими до неоднозначного розвитку подій і закликати на допомогу близьких людей.

Жінка-Козеріг
На початку тижня настане Повний місяць. Гроші і настрій – ось дві сфери, в яких від жінок-Козерогів буде мало що залежатиме. Місяць принесе події і зміни, на які буде дуже складно вплинути. Можливо, доведеться раптово розлучитися з великою кількістю грошей або несподівано виявити у себе старі внутрішні проблеми. Але не варто боятися труднощів, черпати сили і енергетику на цьому тижні можна в красі, спілкуванні, творчості і любові, а значить, успіх не змусить себе довго чекати.
Жінка-Водолій
У перший тиждень серпня в життя жінок-Водоліїв все буде розвиватися гармонійно. Незважаючи на відсутність яскравих подій, категорично не можна розслаблятися: зараз дуже важливо тверезо оцінювати те, що відбувається, приймати виважені рішення і не потрапляти в полон власних або чужих ілюзій. Щоб уникнути неприємних ситуацій, рекомендується прислухатися до думки перевірених людей і розвивати інтуїцію. Це допоможе зберегти об’єктивний погляд на речі і подолати можливі перешкоди.
Жінка-Риби
Жінок-Риб чекає тиждень, коли доведеться або скласти зброю, або кинутися в бій. Можуть загостритися сімейні, особисті і ділові проблеми. Через повного місяця і ослабленою енергетики можна потрапити в полон ілюзій і власної слабкості. Але астрологи радять тримати удар і не пасувати перед труднощами: на цьому тижні є всі шанси подолати негаразди та вийти переможницею з будь-якого лиха. Також важливо оцінювати події і труднощі з позиції «чи буде це мати значення через 3 роки?». І тільки якщо відповідь – «точно так», можна дозволити собі трохи занепокоєння з цього приводу.