Жіночий гороскоп на тиждень з 31 жовтня по 6 листопада 2022 року.

Жіноча енергетика неймовірно сильна, але при цьому більш схильна до змін.

Саме тому для милих жінок є окремі поради астрологів, які допоможуть вдало провести цей тиждень, зустрівши новий місяць.

Жінка Овен
Найвдаліший день для Овнів — неділя, оскільки енергетика зірок цей час буде найсприятливішою. Пристрасті вщухнуть, оскільки негативно налаштовані планети частково повернуть свою силу. Щоб уникнути розчарувань, жінкам-Овнам доведеться позбутися ілюзій. Настав час подивитися на світ без рожевих окулярів. Астрологи рекомендують приймати оточуючих такими, якими вони є, адже ідеальних людей не буває — у кожного є свої недоліки, хай і не завжди очевидні. Овнам варто використати цей час для відновлення біополя, повернення віри у себе.
Жінка-Телець
Жінкам цього Знаку зодіаку з 31 жовтня до 6 листопада варто уникати спілкування з хитрими та ненадійними людьми. У справах Тельцям варто покластися на свою жіночу інтуїцію, яка їх рідко підводить. До кожного потрібен свій підхід, що дуже важливо у процесі пошуку другої половинки. На роботі Тельцям вдасться підвищити власний авторитет. Цим жінкам потрібно боротися з емоціями, а також нікому не розповідати про свої плани. Нехай усе найважливіше залишається в секреті хоча б зараз.
Жінка-Близнюки
Прекрасним Близнюкам зараз можна сміливо приймати найважливіші та доленосні рішення. Це допоможе зрозуміти, як чинити варто, а як ні. Зірки зараз розташовані не найкращим способом. Можливі розбіжності з близькими, проблеми на роботі, особливо у спілкуванні з колегами. Щоб цього уникнути, Близнюки потрібно більше відпочивати, не піддаватися на провокації і не нервуватись через дрібниці. Спокій — запорука успіху у ці сім днів.

Жінка-Рак
Також важливо звернути увагу на тих чоловіків, з якими прекрасні Раки вже знайомі. Можливо, у них уже хтось закоханий. Астрологи радять не суперечити батькам, приділяти увагу сім’ї, а також загалом бути більш дипломатичними, відкритими. На роботі та в бізнесі можна виявити свою індивідуальність, показати всім творчий настрій та рішучість. Цей тиждень хороший для самореалізації, досягнення цілей у роботі.
Жінка-Лев
Тиждень ідеально підходить для навчання та отримання знань. Зірки радять остерігатися токсичних людей та поменше спілкуватися з тими, хто дратує. Тим, хто перебуває у стосунках, краще позбавитися звичок, які їх руйнують. Тиждень сприятливий також для пошуків кохання, тому знайомства виявляться корисними для самотніх жінок цього Знака. Щоб зрозуміти наміри чоловіка, треба бути уважнішими до того, що і як він каже. Можна спробувати довіритись інтуїції, тому що вона буде досить сильною цього тижня.
Жінка-Діва
Тим представницям цього Знаку, які вже у стосунках, краще якнайбільше часу проводити з коханою людиною. Приємні сюрпризи, незвичайні побачення, моральна підтримка — це допоможе зміцнити відносини. Понеділок буде досить важким через негативний настрій Марса, який розпочав свій ретроградний рух у неділю минулого тижня. Не завадить прекрасним Дівам 31 числа і на тижні загалом використовувати у своєму образі більше блакитних та бірюзових відтінків.
Жінка-Терези
Впевненість у собі допоможе прекрасним Терезам залучити у своє життя любов і знайти хорошого чоловіка. Так, Терези перші в рейтингу найкрасивіших Знаків Зодіаку, але це не означає, що не потрібно працювати над собою. На початку листопада важливо дбати про свою зовнішність та здоров’я. Настає час, коли потрібно зробити хід конем, тож астрологи радять не діяти в очікуванні дива та щастя. Потрібно слідувати інтуїції. Тиждень дуже стабільний в енергетичному плані, тому можна не боятися змін, прийняття відповідальних рішень.
Жінка-Скорпіон
У справах, що стосуються любові та стосунків з людьми в цілому, Скорпіонам варто уникати зарозумілості. В іншому випадку люди почнуть відвертатися від них. Енергетика їхнього темпераменту досить сильна, тому вплив на оточуючих буде дуже потужним. Люди можуть злякатися зайвої наполегливості цих жінок, тому їм варто бути м’якшими. У період з 31 по 6 число можна розпочинати найважливіші справи, займатися пошуками чоловіка мрії. Головною зброєю Скорпіонів у боротьбі за увагу та любов буде впевненість у собі.

Жінка-Стрілець
Прекрасним Стрільцям варто почати боротися із глибинними переживаннями. Чиста свідомість і гарний настрій допоможуть цим жінкам отримати найуспішнішого чоловіка, а також вирішити безліч нагальних проблем. Бажання особистого характеру для Стрільців зараз на першому місці. Жінки цього Знаку наповняться ентузіазмом, який дуже допоможе у роботі та коханні. З’явиться бажання спілкуватись, підвищиться ініціативність, енергійність. Нові знайомства наприкінці тижня обіцяють багато позитиву, тому не варто боятися почуттів.
Жінка-Козеріг
Представниці цього зодіакального сузір’я можуть притягнути бажане за допомогою позитивного мислення. Прекрасним Козерогам вдасться вийти на стежку перемог, якщо вони не згадуватимуть про проблеми минулого. Найважливішими зараз стануть домашні справи. Потрібно приділити увагу сім’ї, батькам, другій половинці.

Жінка-Водолій
Водоліям прекрасної статі потрібно терміново очиститися від проблем та негативу. Це стане гарним доробком на майбутнє. Планети зараз займають не найкраще становище, але воно все одно обіцяє Водоліям удачу в коханні та у справах. Можливо, Всесвіт подаватиме важливі сигнали про наближення успіху за допомогою посиленої інтуїції. Жінкам-Водоліям варто покладатися на своє внутрішнє чуття, яке не обдурить їх у скрутній ситуації. Тиждень хороший для духовних пошуків та практик. Можна спробувати знайти час для відпустки.
Жінка-Риби
Цей тиждень буде набагато сприятливішим, ніж попередній. Риби зможуть накопичити та зберегти свою енергетику. Астрологи радять представницям цього Знаку Зодіаку шукати нові знайомства. Цього спокійного і розміреного тижня, поки немає жодних серйозних змін у становищі зірок, у житті цих жінок можуть відбуватися дуже важливі, але не завжди очевидні зміни. Бажано не поспішати у процесі прийняття важливих рішень. Можна займатися фінансовими справами, роботою, шукати нові захоплення, робити покупки.