Жіночий гороскоп на тиждень з 7 по 13 листопада 2022 року.

Ключ до успіху для будь-якої жінки – вміння помічати підказки зірок у повсякденному житті.

Астрологи допоможуть представницям усіх Знаків Зодіаку досягти успіху в цьому, давши важливі рекомендації про пошуки щастя.

Жінка Овен
Ситуація сприятлива до створення міцних зв’язків — дружби, любові. Також тиждень чудово підійде для грошових операцій, вирішення побутових проблем та планування бюджету. Найголовніший подарунок зірок жінкам цього Знаку – активізація їхніх сильних сторін. Наразі потрібно уникати енергетичного блокування успіху, а також негативного досвіду у спілкуванні з людьми. Овни можуть бути запальними у вівторок через переважання чоловічої енергії, але важливо пам’ятати, що така поведінка може призвести до вкрай плачевних наслідків.
Жінка-Телець
Якщо прекрасні Тільці відчують нестачу сил та енергії, то лише на початку тижня. Затемнення може призвести до сильної внутрішньої дисгармонії, яка спровокує появу великих проблем у коханні та справах. Перестановка меблів у будинку у вівторок чи понеділок допоможе не допустити цього. Про успіхи у кар’єрі можна говорити після затемнення. Починаючи із середовища жінки цього Знака зможуть покращити становище на роботі та розширити авторитет. Тиждень обіцяє бути вдалим, якщо вдасться заздалегідь налаштуватися на позитив. Особливого успіху чекає Тельців у творчості.
Жінка-Близнюки
Близнюки прекрасної статі будуть успішними у вихованні дітей, у романтичних відносинах. Дуже важливо присвятити цей час сім’ї, будинку, коханій людині або її пошукам. Представниць цього Знаку чекають приємні сюрпризи у вигляді вирішення заплутаної та складної ситуації. Щодо фінансового життя, успішною стратегією буде дипломатичність. Почати тиждень найкраще з простих рутинних справ. З середовища можна перейти до активніших дій.

Жінка-Рак
Особливу увагу жінкам-Ракам варто приділити собі: не виключено, що для досягнення успіху буде потрібна хороша фізична та емоційна форма. Астрологи радять Ракам бути обережнішими і приготуватися до несподіванок: в один із днів цього тижня можна дізнатися про якусь важливу і вкрай несподівану новину. У складних і заплутаних ситуаціях важливо слідувати прийнятим планам і не виходити за межі звичного.
Жінка-Лев
Прекрасним Левам, ймовірно, доведеться на початку тижня зіткнутися з проблемами у роботі та справах. Настав час подумати про альтернативні шляхи вирішення проблем. Сімейним жінкам цього Знака важливо правильно поводитися у відносинах із близькими. Стриманість і холодність, що диктуються зірками, не варто доводити до абсурду. В іншому випадку можна зіпсувати взаємини на тривалий термін. Всім, хто багато працює, радимо ознайомитись зі статтею про правильний відпочинок. У період з 7 по 13 число Левам краще не перевтомлюватися.
Жінка-Діва
Вони дуже благотворно впливатимуть на настрій цих жінок та на їх успіхи в будь-яких сферах. В особистому житті, кар’єрі та відносинах можливі позитивні зміни. Представницям цього Знаку можна розраховувати появу комфортних умов у будь-яких сферах. Наприкінці тижня, особливо 11 листопада, астрологи радять присвятити себе роботі та справам. У перші два дні краще утриматись від великих покупок, авантюр.
Жінка-Терези
Потім буде вкрай небезпечним, але якщо дивитися на негаразди з позитивом, проблеми обійдуть стороною. Є кілька способів забезпечити себе добрим настроєм на цілий день. Терезам краще скористатися ними 8 числа. На початку тижня, швидше за все, доведеться зіткнутися із непередбаченими витратами. Є й хороші новини: успішно розвиватимуться стосунки з другою половинкою, особливо наприкінці тижня, коли ситуація встаканиться. Єдине, що попереджають астрологи: при ретроградному Марсі необхідна обережність у словах.
Жінка-Скорпіон
У першій половині тижня Скорпіони мають виявити обережність і прислухатися до інтуїції. Якщо не брати до уваги затемнення у вівторок, то планети сформують вкрай вдалу ситуацію у сфері кохання, проте змінити обстановку на більш романтичну та невимушену вдасться не раніше вихідних. У суботу та неділю Скорпіонам вдасться познайомитися з приємними та надійними чоловіками, а також отримати величезне задоволення від зустрічей із подругами. Чоловіки обов’язково помітять це.

Жінка-Стрілець
Цього тижня жінки даного Знака будуть схильними дивитися вперед з обережністю та скепсисом, що цілком виправдано і навіть корисно через затемнення. Однак найвразливіші представниці цього Знака можуть надто сильно заглибитися в негатив, уявляючи своє майбутнє життя у похмурому світлі. Це може спричинити страх, який, мабуть, стане головним чинником, який перешкоджає успіху.
Жінка-Козеріг
У жінок-Козерогов очікується вкрай вдалий час для кар’єри та заробітку, але, незважаючи на це, астрологи радять зменшити активність у перші два дні тижня. Метушність та нервозність можуть стати причиною зривів важливих справ. Багатозадачність теж до добра не доведе, бо забере всі сили, нерви та час. Погані думки та агресія стануть причиною виникнення нових проблем та появи нових труднощів.

Жінка-Водолій
Жінкам даного Знака необхідно виявити уважність, оскільки в любовній сфері у них може з’явитися суперниця. У відносинах із близькими не варто виходити за рамки та нав’язувати свою думку. Також зараз краще не йти проти загальних правил. При необхідності можна взяти тайм-аут у роботі та домашніх справах. Якщо відчувається сильна втома, краще не продовжувати тиснути на газ до упору. Ще астрологи радять цим жінкам мінімізувати витрати на розваги.
Жінка-Риби
Прекрасним Рибам важливо виявити всі допущені раніше помилки, щоб знайти новий шлях розвитку у діловій сфері. Важливо дбати про силу свого біополя, тому що в період з 7 по 13 число може бути багато різних справ та турбот, які вимагатимуть величезних витрат у плані зусиль та часу. На представниць цього Водного Знаку чекає продуктивний, але непростий період, що повністю залежить від їх настрою. Затемнення змусить багатьох риб почуватися невпевнено, особливо у спілкуванні з оточуючими. Ця невпевненість збережеться до четверга-п’ятниці.