Жорстка правда про знаки зодіаку: про що мовчать гороскопи

Далеко не всі гороскопи максимально правдиві і об’єктивні. Деякі аспекти поведінки і факти про Знаках Зодіаку замовчуються або просто не висвітлюються з якихось причин. Настав час це змінити.

 

Овен
Овни – позитивні, добрі, але імпульсивні люди. Крім цього варто згадати про те, що вони мають досить великою кількістю комплексів. Багато з них лежать на поверхні, і Овни їх навіть не приховують, але майже у кожного з них є те, про що вони не говорять – проблеми з самооцінкою.
Телець
Гороскопи часто замовчують про те, що Тельці можуть підтримувати дружбу з деякими людьми для того, щоб хвалитися перед ними своїми досягненнями. Наприклад, для цього прекрасно підійде людина, яка в чомусь менш успішний. Таких людей може бути багато, а може бути всього один. Дізнатися, хто це, буде вкрай непросто.
Близнюки
Про Близнюках не говорять, що вони ненавидять розповідати людям про свої залежностях. Так, вони відкриті і чесні завжди і з усіма, але у цих людей часто є якась залежність, яку вони перемогти не в силах. Чому ця тема не висвітлюється.

Рак
Раки не дуже полюбляють спілкування з тими, хто принижує їх статус. Це не Леви і не Тельці, але мало хто знає, що у Раків теж є прагнення до звання «найкращий» або «найкраща». Вони про це ніколи і нікому не скажуть, але це є. Саме тому гороскопи часто це упускають.
Лев
Багато хто вважає Львів дуже сильними людьми. Частково це правда, але насправді Леви вразливі. Вони показують всім свою силу, непохитність. Жорстка правда полягає в тому, що в душі вони не такі вже й упевнені в собі, не такі вже й сильні. Вони часто переживають через дрібниці, відчувають тривогу і потребують людину, який їх вислухає і підтримає.
Діва
Діви насправді не дуже поступливі. Вони дійсно цінують людей, які дотримуються правил, але самі собі дозволяють їх порушувати, поки ніхто не бачить. Справа в тому, що часом вони втомлюються бути занадто правильними, тому їм потрібен невеликий відпочинок, можливість побути такими, як усі.
Терези
Ваги багато благих вчинки роблять не для того, щоб допомогти комусь, а для того, щоб їх похвалили. Так часом роблять багато людей, але у Терезів до цього особлива схильність. Це не означає, що вони брешуть про те, що їм було приємно допомогти. Вони просто хочуть трохи теплих і приємних слів.
Скорпіон
Скорпіони – дуже амбітні люди. Вони не афішують свої справжні життєві цілі і пріоритети, тому про них часом не знають навіть найближчі люди. Скорпіони набагато більш цілеспрямовані, ніж здається. Вони люблять славу і гроші, хоча не говорять про це. Вони відносяться до мудрих Знакам Зодіаку, так що їм відомо, що свої бажання і цілі краще тримати в секреті.

Стрілець
Стрільці дуже часто роблять вигляд, що не залежать взагалі ні від кого. Це не зовсім так. Це трохи несподівана правда, але представники даного Знака дуже часто прислухаються до чужих порад. Вони ніколи не зізнаються людині в своєму захопленні, тому що не хочуть здаватися залежними.
Козеріг
Козероги ставлять успіх і роботу над усе, але це ні для кого не секрет. Секретом і жорсткої правдою є те, що вони не хочуть визнавати, що дружба і любов допомагають їм рухатися вперед. Вони мовчать про це тому, що бояться здатися слабкими. Просто знайте, що Козероги насправді цінують тих, хто з ними поруч, але ніколи в цьому не зізнаються.
Водолій
Жорстка правда про Водоліях стосується їх відносин з людьми. Вони всіляко намагаються підтримувати дружбу і товариські відносини тільки заради вигоди в майбутньому. Ці люди розуміють, що в майбутньому їм може знадобитися допомога ту чи іншу людину, тому грають роль вірного друга, але не більше того. Серед їх широкого кола спілкування у них дійсно є важливі для них друзі, але лише вони самі знають, хто це.
Риби
Риби дуже бояться когось про щось просити. Їм здається, що це може заподіяти кому-то проблеми, тому або справляються з усім самі, або навмисно відтягують рішення негараздів. Риби не ледачі, як кажуть багато гороскопи. Вони просто бояться труднощів і соромляться просити когось про допомогу.