Зіркопад Персеїд: як загадати бажання в серпні 2022 року, щоб воно виповнилося

Зіркопад Персеїд – це не лише барвисте видовище, але й подія, здатна змінити життя. Під час його піку кожен зможе загадати заповітне бажання та використати енергетику простору собі на благо.

Пік зорепаду персеїд припадає на ніч із 12 на 13 серпня. Фахівці в галузі біоенергетики відзначають, що 13 числа буде день сили, а отже, сам Всесвіт допомагатиме у виконанні заповітних бажань. Експерти рекомендують підготуватися до цієї події заздалегідь і згадати правила, які допоможуть здійснити мрію.

1 Бажання важливо записати, щоб візуалізувати свої думки. Однак упоратися з таким завданням непросто. Формулювання має бути чітким, щоб Всесвіт відгукнувся і подарував саме те, що потрібно. Кожна деталь важлива, тому важливо чітко описати все, що необхідно.
2 У бажання обов’язково має бути дата виконання. Всесвіт може відгукнутися на прохання будь-коли, тому виконання бажання який завжди відбувається тоді, коли це потрібно. Формулюючи мрію, важливо пам’ятати про те, що дата має бути також озвучена. Так, бажаючи чогось, обов’язково вказують часові рамки. Наприклад, побажання купити потрібну річ можна озвучити так: «Я купую (назва покупки) наприкінці серпня 2022/22 серпня 2022». У такому разі бажання здійсниться набагато швидше.

3 Будь-яке бажання — це мета, і вона має бути досяжною. Написати свою мрію важливо так, щоб вона звучала правдоподібно, виключити негативні слова та обов’язково пам’ятати про теперішній час. Бажання навряд чи збудеться, якщо звучатиме так: «Я не хочу потребувати», а ось формулювання «Я маю багатства і приймаю у своє життя щастя» стане поштовхом до розвитку.
4 Будь-яке бажання — це емоції, і вони мають бути позитивними. Чим більше подробиць буде написано, тим виразніше буде картина, і швидше мрія стане реальністю. Для цього важливо скласти опис бажаного з нюансами, що викликають приплив сил.
5 Написане бажання обов’язково завершують фразою-оберегом. Вона може бути будь-якою: «Хай бажання гармонійно увійде до мого життя, принесе мені радість і щастя. Стане джерелом позитиву та руху вперед».
6 Після того, як все оформлено на папері, настає найважливіша частина. Щоб бажання виповнилося, його потрібно відпустити. Фахівці в галузі біоенергетики рекомендують не зациклюватись на мрії, а діяти і з оптимізмом дивитися у майбутнє.

Загадати бажання на падаючу зірку може кожен, і якщо мрія вже оформлена письмово, то вона неодмінно здійсниться найближчим часом. Головне — вірити у свої сили та не опускати рук перед тимчасовими