Значення снів із четверга на п’ятницю для різних знаків зодіаку

Віщі сни найчастіше сняться людям у ніч із четверга на п’ятницю. Є багато різних трактувань таких сновидінь.

Астрологи розповіли про значення таких снів для представників кожного зі Знаків Зодіаку.

Овен
Овни нерідко в снах в ніч з четвертого на п’ятий день тижня бачать вирішення проблем. Якщо щось дуже турбує Овнов, то у своїх сновидіннях вони часто бачать вихід із ситуації. Це може бути конкретне рішення або просто те, як потрібно ставитися до того, що відбувається.
Телець
Тільцям уві сні спадають на думку геніальні ідеї. Астрологи настійно рекомендують записувати все побачене, особливо якщо це надихає Тельцов. У своїх сновидіннях Тельці можуть побачити багато цікавого, що інтригує, важливого. Їм часто сниться, що може стати реальність. Якщо ці люди докладуть цього зусилля.
Близнюки
У Близнюків з четверга на п’ятницю з’являються сновидіння, які попереджають їх про наближення позитивних життєвих змін у коханні, на роботі, у справах, творчості. Такими снами найчастіше є ті, де Близнюки подорожують, або кудись переїжджають, бачать незнайомі їм місця.

Рак
Ракам сняться запобіжні віщі сни. Здебільшого вони пов’язані з минулими переживаннями – з іспитами, навчанням. Якщо представники цього Знаку Зодіаку уві сні не можуть скласти іспит або зазнають фіаско у справах та у навчанні, це означає, що це може статися з ними і в житті. Важливо дивитися в обоє, щоб уникнути цього.
Лев
Левам часто сняться сни про те, що може статися насправді. Можливо, побачене стане дійсністю через півроку, а може й наступного дня. Чим реалістичнішим здається сон з четверга на п’ятницю, тим з більш високою ймовірністю він є віщим.
Діва
Дівам найчастіше сняться ті сни, в яких вони можуть знайти важливі, але не завжди помітні підказки. Світобудова у сновидіннях із четверга на п’ятницю намагається допомогти Дівам усвідомити всю глибину їхньої власної душі, знайти вихід із складної ситуації. Зазвичай віщі сни Дів трактувати не складно. Головне – запам’ятовувати чи записувати тонкі деталі. Вся суть у них.
Терези
Терезам сняться сни про те, що необхідно зробити, щоб змінити життя на краще. Відповіді це питання можуть бути завуальованими. Наприклад, якщо сниться подорож, значить, ймовірно, Терезам потрібно стати трохи сміливіше і змінити обстановку, спробувати подивитися на ситуацію під іншим кутом.
Скорпіон
Скорпіони бачать заплутані сни, в яких розібрати часом не так просто. Звертати увагу астрологи радять не те, що саме наснилося Скорпіонам, але в те, що ці люди відчувають і відчувають після такого сну. Ці почуття та емоції можуть бути тим. Що вони насправді зараз переживають або тим. Що доведеться пережити у найближчому майбутньому.

Стрілець
Сни з четверга на п’ятницю часто показують Стрільцям їхні потаємні страхи, комплекси. Це те, на що цим людям варто звертати увагу насамперед. Це те, чого їм варто позбавлятися. Сновидіння Стрільців досить прямолінійні, тому вони не вимагають якихось спеціальних знань щодо трактування.
Козеріг
Козероги у снах часто бачать те, яким має бути світ на їхню думку. У ніч із четверга на п’ятницю ситуація змінюється, оскільки Козерога починають бачити сни про те, яким може стати для них завтрашній день. Це сни про можливі зміни, але не точні. Все залежатиме від життєвого вибору цих людей.

Водолій
Сни представників цього Знаку Зодіаку із четверга на п’ятницю надзвичайно яскраві. Вони можуть передбачити як майбутні проблеми, а й знайти пояснення тим подіям, які відбувалися у минулому. Сни в цей час багато в чому є для Водоліїв паличкою-виручалочкою.
Риби
Рибам пророчі сни надають психологічну підтримку, оскільки показують те, що станеться в найближчому майбутньому, причому в хорошому ключі. Коли риби бачать щось погане у снах із четверга на п’ятницю. Це говорить про те, що все погане обійде їхньою стороною, якщо вони на цьому не фокусуватимуться.