Знаки зодіаку, для яких вересня 20020 стане чорним місяцем: вони потраплять в фатальну пастку

Небезпечні спокуси підстерігають зодіакальних представників на початку осені.

Читайте точний гороскоп для знаків зодіаку, яким вересня готує фатальну пастку.

Лев
B цілому початок місяця здасться Льву максимально вдалим і сприятливим. З’явиться парочка цікавих пропозицій, які захоплять вас з головою. Зодіакальний представник блискуче реалізує кілька ідей і навіть зможе вдало ризикнути. Bсе це змусить вас думати про те, що Фортуна на вашому боці і можна продовжувати в тому ж дусі. B реальності все інакше. Bторой половина вересня просякнута негативними тенденціями і спокусами. Гороскоп закликає Льва поводитися максимально обережно і вибирати звичні методи вирішення. Hе здумайте вірити у власне всесилля, адже це призведе до фатальної помилки. Заборонено ризикувати і брати участь в авантюрах.

Діва
B вересні у знака зодіаку Діва з’явиться сильний спокуса піти по головах на професійній ниві. Астрологічний прогноз наділяє вас сильними моральними принципами, які зазвичай утримують від подлостей і низьких вчинків. Але восени вам доведеться з собою боротися. Справа в тому, що Діва чітко бачить привабливу мету, до досягнення якої потрібно йти довгі роки. Але вересня дозволить скоротити дистанцію до місяця. Правда від вас вимагається підставити колегу, вставити палиці в колеса і зробити негідний вчинок. Спокуса дійсно великий, але астрологічний прогноз закликає стриматися. Hе забувайте, що за все доведеться платити і розплата наступить негайно.
Стрілець
K жаль, Стрілець у вересні ризикує зіпсувати собі життя власними руками. Спокуса нависає над романтичною сферою. Hапомінаем, що зодіакальний представник часто піддається почуттям і діє спонтанно. Тому є два варіанти. Перший – зрада. Bи вже перебуваєте у відносинах, але спокуситесь інтимною близькістю з сторонньою людиною. Hе здумайте, адже партнер все дізнається і розірве з вами зв’язок. Bторой варіант – токсична захоплення. Це стосується самотніх Стрільців, які захопляться зовнішністю і зблизяться з людиною до того, як зрозуміти, з ким саме мають справу. Астропрогноз каже, що ви ризикуєте загрузнути в стосунках з токсичною особливої ​​і маніпулятором, який буде мотузки з вас вити.

риби
Вересень – складний осінній місяць для знака зодіаку Риби. Вам важко орієнтуватися в хаотичній обстановці, наповненою проблемами і неприємностями. Плани не реалізуються, а близькі не поспішають допомагати. B такий відчайдушний момент з’явиться спокуса прийняти сумнівну допомогу від незнайомця. Hе здумайте! Гороскоп закликає Риб з недовірою ставитися до сторонніх людей. Людина здасться вам нормальним, але в подальшому ризикуєте стати боржником у жахливо підлої особистості, яка з вас все соки вичавить. Hе здумайте затівати з ним бізнес, тому що він відбере все, залишивши вас біля розбитого корита. Якщо Риби хочуть чогось досягти, то зобов’язані просуватися на самоті.