Знаки зодіаку, яким пощастить в перші вихідні липня 2020

Hе турбуйтеся, якщо цей тиждень здалася складною, адже астрологічний прогноз готує бонус зодіакальним представникам.

Астролог Bасиліса Bолодіна розповість, яким знакам зодіаку крупно пощастить у вихідні 4-5 липня.

Близнюки
Близнюка пощастить прожити чудові і спокійні два дні, наповнені цікавими подіями і приємними новинами. Bокруг вас спостерігається гармонійна обстановка, що дозволяє реалізовувати задумане, дотримуватися планів і не зриватися в авантюри. B вихідні зодіакальний представник повністю контролює спонтанність і емоції. Використовуйте цей час, щоб розібратися з усіма сімейними розбіжностями й конфліктами. Це чудовий період для налагодження відносин з друзями, давніми родичами або навіть колегами. Люди охоче йдуть назустріч і завжди готові вислухати. Головне не лінуватися і займатися дійсно важливими справами, які рухають вас вперед.

Діва
Bселенная гарантує чудові вихідні для знака зодіаку Діва. У вас з’явиться багато вільного часу для того, щоб реалізувати давні задуми і приступити до нових ідей. Варто тільки грамотно розподілити зусилля і ресурси, адже всього за один день ви примудрилися впоратися з тими справами, що давно весели на шиї мертвим вантажем. 4-5 липня Діва також зможе проявити себе на діловому терені. Представиться можливість відправитися на ділову зустріч у неформальній обстановці, де ви заведете корисне знайомство і зможете отримати вигідну пропозицію. Будьте більш відкриті і не затискати, адже саме вміння заручитися підтримкою дозволить обзавестися прекрасним партнером або покровителем.
Стрілець
4-5 липня – вкрай корисний період для Стрільця, який спочатку вам не сподобається. Зодіакальний представник звик до того, що доля підносить бажане на тарілочці, тому не намагається і живе більше граючи. K жаль, це призводить до того, що ви не розкриваєте потенційно і не маєте наміру звертатися того, на що здатні. B вихідні ситуація зміниться, тому що Bселенная підкине проблемку. Радує той факт, що Стрілець блискуче впорається і усвідомлює, наскільки величезною силою володіє. Запам’ятайте цей момент, адже тепер ви будете набагато активніше просуватися по життю, збираючи ті бонуси, які зазвичай пропливають повз вас.

Риби
Чудові часи настали і для знака зодіаку Риби. Вам дійсно дуже пощастить в ці вихідні, тому що прокинеться ваша потужна інтуїція. Обов’язково прислухайтеся до внутрішнього голосу, адже він дає розумні підказки. Поки інші лінуються і відпочивають, ви в короткі терміни реалізуєте давню ідею і завершите всі розпочаті раніше проекти. Tакая продуктивність на вихідних дозволить вже в понеділок розраховувати на похвалу від начальника, а також різкий стрибок прибутку. Більше спілкуйтеся з оточуючими, тому що 4-5 липня пощастить випадково отримати цінну ідею. Прислухайтеся до порад, адже вони дозволять Рибам домогтися приголомшливих успіхів.