Зодіакальне домінування. Які знаки зодіаку принизять вас при першій нагоді?

В астрологическим прогнозі є природжені домінанти, яким хочеться керувати іншими. Гороскоп готовий розповісти, які знаки зодіаку схильні принижувати оточуючих.

 

Овен
Ніхто не очікує від Овна підлості чи принижень, адже це неймовірно позитивні і душевні хлопці. Перед нами відкритий зодіакальний представник, чудовий друг і товариш, готовий простягнути руку допомоги в найскладніший для вас життєвий період. Але в спілкуванні з все ж виникають складнощі. Справа в тому, що це запальний і агресивний лідер, якому складно себе контролювати. Іноді він може принизити вас публічно, але зробити це зопалу і зовсім не думаючи про наслідки і ваші почуття. Потім обов’язково вибачиться. Або ж причиною послужить поспіх, коли він не перевірить слух і звинуватить вас у всіх гріхах. Радує, що Овен хоча б може визнавати свою неправоту.

Лев
Якщо ви дружите або зустрічаєтеся з Левом, то потрібно просто запам’ятати простий факт: ви завжди перебуваєте на другому місці. Цей знак зодіаку готовий вам протегувати, любити і навіть допомагати ставати краще, але до тих пір, поки ви не забуваєте про відведеної ролі. Якщо ж випадково (або навмисно) перевершите Льва, то він моментально вас принизить. Це відбувається не зі злості, а тільки через вродженого прагнення бути кращим і першим у всьому. Лев і сам не помічає за собою подібної поведінки. Але така манера спілкування створює проблеми, адже навколишні сильно ображаються. А ось ворогам взагалі не позаздриш, бо Лев в навмисному приниженні проявить всю витонченість.
Скорпіон
Скорпіон завжди вважається одним з найнебезпечніших знаків зодіаку в усьому гороскопі. Це якась темна конячка, думки якої прочитати неможливо. Серйозно! Ніхто не знає, що на думці у Скорпіона. Він може вам посміхатися і здаватися кращим другом, а насправді придумав таємний план щодо зближення, щоб зайняти ваше місце. Принижує Скорпіон потужно і болісно. У нього це легко виходить, тому що уважно вивчає всі ваші болючі точки і знає, на які важелі треба натиснути, щоб буквально знищити ваше почуття власної гідності. Тому астрологічний прогноз рекомендує не переходити дорогу Скорпіону і ніколи його не ображати (особливо публічно).

Bодолей
Знак зодіаку Bодолей притягує товариськістю і незвичністю. Але це одинак, який ретельно вибирає друзів. Відрізняється високим рівнем інтелекту, тому іноді він може принизити людину так своїми висловлюваннями, що той навіть не здогадається про те, що відбувається. Hамеренно Bодолей принижує вкрай рідко, якщо образили його. Знак зодіаку воліє перебувати з усіма в мирних і нейтральних відносинах. Однак несвідомо ставить себе вище за інших і своєю поведінкою може підколювати оточуючих, від чого ті відчувають себе людьми другого сорту.