Зорепад в ніч з 12 на 13 серпня 2020 року

Кінець літа завжди славиться своїми зорепад, і в серпні 2020 роки відбудеться довгоочікуване для багатьох подія – потік Персеїди кинеться до Землі.

Цим астрономічним явищем можна буде помилуватися в темний час доби.

Зорепади, або метеоритні дощі, мають неймовірним магнетизмом і приковують до себе погляди не тільки романтиків, а й практичних людей. Астрологи радять виділити час для того, щоб помилуватися нічним небом, а також згадати заповітне бажання на одну з падаючих зірок.
Зорепад Персеїди в серпні 2020 року
Астрологи називають Персеїди одним з найкрасивіших явищ. В безхмарну ніч яскраві спалахи особливо заворожують. Таке час прекрасно підходить для романтичних побачень. В ніч з 12 на 13 серпня настає пік зорепаду, і цей момент здатний змінити життя багатьох. Зорепад – це не тільки астрономічне, а й астрологічне явище, до якого варто поставитися уважно.

У серпні вплив падаючих метеорів торкнеться фінансової сторони життя, розкриваючи в людях потенціал для здійснення сміливих ідей. З року в рік зорепад Персеїди залишається практично незмінним, і завдяки такій стабільності кожен зможе змінити життя на краще, підготуватися до цієї події і заздалегідь правильно сформулювати бажання, щоб адресувати його Всесвіту.
Як загадати бажання на падаючу зірку
Перед тим, як озвучити свою заповітну мрію, її потрібно правильно сформулювати. Посилаючи Всесвіту прохання, потрібно дотримуватися простих правил:
вірити в те, що мрія стане реальністю;
нікому не говорити про своє бажання;
не зациклюватися на ньому.
Перше, що потрібно зробити – записати бажання, щоб воно звучало конкретно. Не варто розписувати мрію на кількох аркушах – досить одного пропозиції. Для того, щоб попросити грошей, потрібно вказати суму або конкретну річ, яку хочеться придбати. Це стосується будь-якого бажання: воно не повинно звучати абстрактно, інакше мрія може здійснитися не так, як це було необхідно.

Другий крок – це безпосередньо саме бажання, яке вимовляють подумки або вголос, «зловивши зірку». У той момент, коли метеор осяє небосхил, бажання повинно прозвучати, і коли світло згасне, Всесвіт відгукнеться.
Третім кроком буде подяка. Щирі слова подяки дозволять виконати мрію швидше. Після того, як ритуал завершений, не варто кожен день чекати виконання задуманого, злитися і дратуватися, якщо мрія не поспішає увірватися в життя.