Звільнили 600 осіб: що відбувається в WarnerMedia

Великий розважально-новинний конгломерат WarnerMedia скоротив близько 600 співробітників, включаючи топ-менеджерів.

Це сталося в рамках оголошеної раніше реструктуризації і на тлі серйозно вдарила по компанії пандемії.

Американська компанія WarnerMedia пішла на масове звільнення співробітників на тлі пов’язаного з пандемією коронавируса кризи в Голлівуді, повідомляє The Hollywood Reporter. Відповідно до джерел, знайомих з ситуацією, під першу хвилю скорочень потраплять близько 600 співробітників – в основному з Warner Bros. На даний момент відомо, що в числі скорочених виявилися фінансовий директор студії Кім Вільямс, президент Warner Bros. Worldwide Television Distribution Джефф Шлезінгер, а також виконавчий віце-президент з міжнародних ділових операцій і глава Warner Bros. Worldwide Theatre Distribution & Home Entertainment Рон Сандерс. В офіційному релізі представники WarnerMedia подякували залишають свої посади колег за «самовідданість і багаторічну службу», побажавши їм усього найкращого в майбутньому.
Повідомлення про масові звільнення в WarnerMedia, «дочці» AT & T, з’явилися після того, як в кінці минулого тижня стало відомо про реструктуризацію в компанії під керівництвом нещодавно призначеного генерального директора Джейсона Кілара.

Тоді ж посад позбулися кілька високопоставлених менеджерів розважально-новинного конгломерату. Істотні зміни в компанії спрямовані на оптимізацію контент-операцій, а також постановку на чільне місце нещодавно запущеного стрімінга HBO Max.
Як підкреслюють інсайдери, найбільше постраждало від скорочень Атлантському підрозділ компанії, що складається в основному з працівників кабельного телебачення та маркетингу.
У свою чергу Deadline підкреслює, що реструктуризація серйозно позначилася і на коміксній «дочці» корпорації DC Entertainment. Так, в результаті відбуваються в WarnerMedia змін пости покинули головний редактор DC Comics Боб Харрас і ряд інших керівників підрозділу.
Сервіс HBO Max був запущений 27 травня 2020 року. Згідно з недавнім звітом, за травень-червень він привернув 4,1 млн передплатників, тим самим повністю виправдавши очікування топ-менеджменту AT & T. При цьому серед інших проблем HBO Max на старті зіткнувся з нестачею оригінальних новинок, так як все кіновиробництво припинилося у зв’язку з пандемією. Мова, наприклад, про спеціальний випуск легендарних «Друзів», який повинні були презентувати до початку роботи стрімінга, проте в зв’язку з коронавірусів спешл перенесли на невизначений термін. Паралельно компанія серйозно постраждала від інших наслідків COVID-19 – закриття кінотеатрів і вимушеної паузи в усіх топових спортивних чемпіонатах. Належна WarnerMedia телемережа TNT нарешті повернула частину глядачів завдяки відновленню сезону Національної баскетбольної асоціації, однак рекламні показники мовника все одно помітно поступаються торішнім.

У 2016 році AT & T оголосила про намір придбати Time Warner – і через два роки угода про злиття була здійснена. Її вартість склала $ 85 млрд. Пізніше в рамках глобального ребрендингу назва компанії була змінена на WarnerMedia. На даний момент конгломерату підконтрольні такі компанії, як Warner Bros., HBO, Turner Broadcasting System, CNN, Turner Entertainment, Warner Music Group і інші.